Wpis z mikrobloga

Skoro normiki i redpille(blupille) uwielbiają anegdoty typu ,,mój kolega karzeł quasimodo trzyma za rękę swoją kuzyn... to znaczy dziewczynę" to dla równowagi i ja opowiem taką anegdotkę ze swojego podwórka

Współlokator z akademika zafascynował się PUA, #!$%@? ma kasę na nowe książki typu rollo tomasi i inne drogi mężczyzny albo Gry Straussa
ale nie zainwestuje w słuchawki ooooo nie
ściany z dykdy i słyszę cały czas jak słucha jakiegoś #!$%@? żubra albo frywolnego od czego srogo gniję
ma trochę szarych komórek bo nie kupił ich potężnych ofert za tysiące złociszy ale tylko do godziny 24 w ten czwartek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chłop chodził z trzy dni w tygodniu do klubów, koszula obowiązkowa, idealny dobrany pasek, perfumy za 500 zł #!$%@? tak, że aż ja pachniałem, łańcuszek na szyi i fryzura układana i zabejcowana na sztywno

Zapytacie się czy zaruchał... przez ten rok jak ze mną mieszkał to nie zaruchał, zawsze wracał na spanko do swojego łóżeczka i raz przyprowadził kolesi z pokoju obok nas na wódeczkę xD

Redpillasi pewnie mają problem, jak to ? przecież robił wszystko, może pasek źle dobrał ?
Normictwo i blupill coś tam pewnie będzie pisać ,,aaaa może przez rok nie wyszło ale jak nie będzie próbować to nigdy nie wyjdzie" XDXD

A co ja mówię? mówię tak
był karłem, niższym niż ja, morda typowy polak kartofel jeszcze wiecznie z jakimś pryszczem, jedyny plus taki, że nie miał zakoli
A laski jeszcze #!$%@? się z niego śmiały, że ,,hi hi, no ten to szuka miłości " w takim sensie, że #!$%@? nigdy nie znajdzie

#blackpill #redpill #zwiazki #pua #logikaniebieskichpaskow
  • 19
@Ivan_III: XD redpill to blupill 2.0
tu i tu w dzisiejszym wydaniu wszystko krąży wokół lasek
masz mieć hobby ale tylko takie męskie na które lecą laski
Redpillak to najbardziej się chwali wyimaginowanymi laskami jakie przeleciał od kiedy jest na czerwonej pigółce XD
a Autorytety redpilla opierają swoje filmiki i wpisy o dosłownie z 3 hasła a reszta to wylewanie żali na młode julki
@harold97: z ciekawostek powiem, jako wyznawca blackpilla, że mam takiego kolegę ze studiów manleta piwniczaka i dziś widziałem jak u Pasuta na filmie obracał jakąś kuleżankę xD No ten to zawsze miał gadanę
@Ivan_III: jak redpill otwiera oczy? Mówi o ścianie kobiet, która nie istnieje?
Mówi o tym, że jako facet po 30 masz swój peak SMV, a 99% par to różnica max 1-3 lat życia?
A redpill mówi o ciasnych studentkach w leginsach 20-25 lat max gdy będziesz miał peak SMV 35-40 lat?
Różnica 5-10-15 lat z kobietami na korzyśc facet jest u:
- mega celebrytow typu di caprio
- facet z ryjem
P.....c - @Ivan_III: jak redpill otwiera oczy? Mówi o ścianie kobiet, która nie istni...
Skoro kobiety mają ściane po 30 to czemu tego nie widać w statystyce?


@Pozytywny_gosc: Bo nie mają ściany. Mają tylko mniejszą pulę adoratorów.

Faceci z peakiem SMV mają realne szanse u 30-35 letnich samtotnych matek


@Pozytywny_gosc: Dobrze sytuowanemu facetowi lvl. 30-35, który nigdy wcześniej nie miał powodzenia u kobiet, nie opłaca się inwestować w kobietę 30+. Duża szansa na chore potomstwo. Trzeba się przestawiać do bycia w związku z osobą
#!$%@?, współczuję ci współlokatora. Krindż jak #!$%@? z tymi puasami.()

Jest już wiosna, będzie robić się cieplej. W takim maju studiujące julki coraz więcej będą odsłaniać, a w czerwcu już na pełnej. I wtedy takie studenciaki-nieruchy jak twój roomate będą jeszcze bardziej zdeterminowani i nieznośni.
W sumie to ja wam współczuję w miastach akademickich w miesiącach maj-wrzesień, szczególnie studenciakom incelom.
Elo ( ͡° ͜ʖ ͡°