Wpis z mikrobloga

A na oficjalnym forum blizzarda płaczą że barbarzyńca za słaby i że o boże trzeba czasem uniknąć ataku bossa a nie wciskać losowe umiejętności na pałę xD Dla gier tej firmy nie ma ratunku z taką rakową społecznością xD O kolejni płaczą że gra na wyższych poziomach każe płacić za respect xD Ja nie wiem nie dojść że gra już jest prosta jak cep to jeszcze by ją tam bardzie ułatwiać chcieli.

#diablo4
  • 10
@Zuben: ale akurat tu się zgadzam, bossy są źle zaprojektowane i walka w zwarciu z nimi to porażka, podczas gdy walka na dystans ogranicza się do umiejętnego spieprzania przed atakami. Większość bossów w ogóle nie ma sensownych okienek, kiedy można atakować, ataki są niemal natychmiastowe i mocno obszarowe. A odskoczyć można raz na 5 czy 6 sekund, to nie jest mobilność.
@Fenrirr: większość problematycznych ataków da się ominąć zresztą jakkolwiek sensownie złożony barbarzyńca jest prawie nie do zabicia. Ja grałem pierwszymi lepszymi skillami bez większego studiowania opisów i była bardzo łatwo. Mówię oczywiście o tym wyższym poziomie trudności.
@Zuben: barbem w becie nie grałem, ale grałem rogue pod zwarcie i akurat bardzo mocno #!$%@?łem przy większości bossów, musiałem wziąć podstawowy skill na dystans, bo większości po prostu się w ten sposób nie dało pokonać. Może jeden Czerwony Baron (czy jak się tam zwał) miał ataki, którym faktycznie się dało uskoczyć, ale cała reszta to młóciła równo. A i zaznaczam, że też nie szedłem jak rambo, podbiegałem, szybkie ataki skillami
@Zuben: no niestety, ta sama społecznosć zabiła diablo 3 :(

#niepopularnaopinia lubiłem Diablo 3 na początku, najpierw parę dni NEET mocny, tylko piłem monsterki i biłem potwory, ale warto było. Kolejne patche i było nadal fajnie, np. ten moment gdy były iceclimbery, echoing fury (), manticore ... ahh

a potem społeczność przekonała blizzard że im się należy najlepszy sprzęt tak po 3 godzinach grania,
#niepopularnaopinia lubiłem Diablo 3 na początku, najpierw parę dni NEET mocny, tylko piłem monsterki i biłem potwory, ale warto było. Kolejne patche i było nadal fajnie, np. ten moment gdy były iceclimbery, echoing fury (), manticore ... ahh


a potem społeczność przekonała blizzard że im się należy najlepszy sprzęt tak po 3 godzinach grania, i że gra powinna być prosta i łatwa


@assninja: no