Wpis z mikrobloga

Większość narzeka, ja bawię się świetnie, ale niech mi ktoś do cholery powie, gdzie są 3 ostatnie zadania poboczne i gdzie zgubiłem jedno podziemie?

Liczyłem, że może jak pozbieram wszystkie ołtarze to pojawi się coś nowego, ale odwiedziłem każde miasto i żaden nowy marker się nie pojawił ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#diablo4
Pobierz Sarpens - Większość narzeka, ja bawię się świetnie, ale niech mi ktoś do cholery powi...
źródło: d4
  • 17
@Sarpens w sensie że się nad niczym nie zastanawiasz zbytnio

przykładowo w diablo 2 jak wypadnie mi jakis przedmiot to trzeba zrobić grubsze rozpoznanie czy go sprzedać, czy wymienić się z nim za haj runę czy zostawić dla siebie. w czwórce czy trójce widzisz kolory które mówią wszystko no i nie możesz tego wymienić
@TheOneWhoKnocks: w Diablo 2 to jest takie rozpoznanie, że unikalne się rozpoznaje bez identyfikacji, bo jest po jednej na poziom trudności i rodzaj przedmiotu - unikalne shako zawsze będzie tym samym shako ( ͡° ͜ʖ ͡°). Pozostałe, które jako rare mogą być coś warte to klasowe skillery i ewentualnie odpowiednie ilości socketów. A i jeszcze tiary dla masochistów craftingu.

No i handel jest, nie wiem kto Ci
Pobierz Sarpens - @TheOneWhoKnocks: w Diablo 2 to jest takie rozpoznanie, że unikalne się roz...
źródło: ss
to jest tak rozbudowane że chyba żadna gra dwójki nie przebije


@TheOneWhoKnocks: Bo Mechnica w mniejszym stopniu opiera się na DMG broni a więcej na poziomach umiejętności i pobocznych mechanikach takich jak cast rate, odzyskiwanie równowagi, druzgoczące uderzenie i tak dalej. Nie ma szansy na trafienie krytyczne i dmg od trafienia krytycznego które wszyscy w d3 chcą. Oznacza to że nie ma czegoś takiego że każda klasa chce większy bazowy dmg.
( ͡º ͜ʖ͡º) oboje dobrze wiemy że lepiej grać w dwójkę


@TheOneWhoKnocks: A to nikt Ci nie broni zostać przy D2R. W dwójce bawiłem się świetnie jakieś trzy miesiące, a potem miałem już wszystko co się dało w tej grze zdobyć. Niestety dwójka ma prawie 25 lat i nie ma tam żadnego end game'u.

Ale jeden lubi jabłka, drugi lubi śliwki - każdy narzekał na D3,
@Sarpens: widze ze nikt ci nie odpowiedział, dungów w becie jest 22, wiec nie szukaj(ten 23 to dung ktory odblokowuje world tier 3, wiec go nie ma), questy ktore ci zostały to randomowe dropy ze zwłok/skrzynek/roslin wiec jak masz ochote to biegaj i szukaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Sarpens: idziesz w losowym miejscu, klikasz zwłoki i wypada quest item i masz go zaniesc do jakiegos npc w wiosce, albo ze skrzynki wypada notatak i musisz zabic mobki w jakiejs lokacji, na tym polegaja te ostatnie questy ktore ci zostaly.