Wpis z mikrobloga

@DoktorNauk: no u mnie to jeden ze słabszych wyników, zazwyczaj koło 50 jest, mobilka mocno. I tak lepiej niz neostrada, gdzie było solidne 14mb.
Albo 0 jak jakiś bamber kabel przeorał xD
@DoktorNauk: nie probowales potestowac z innymi operatorami? Wbijasz na http://beta.btsearch.pl/ patrzysz jaki operator ma w pobliżu nadajniki, później kupujesz karty i latasz po domu z telefonem jak żyd po pustym sklepie testujac najlepszą miejscówkę na lokacje routera/anteny. Czasem dobrym routerem czy antena zewnętrzną idzie sporo zdziałać. Jak cos to mam namiar na orange i tmobile bez limitu za 60zł/mc.
@Aorus: u mnie wyszła taka ciekawostka, że sam router sobie radzi lepiej niż anteną, bo na antenie łapał dalszy BTS co prawda obsługujący 2600 mhz, ale obciążony przez osiedle nowobogackich domków jednorodzinnych co dawało wiele słabsze rezultaty.
@Aorus: Ja się na tym nie znam, a starzy jak mają coś zmieniać do dostają białej gorączki, "przeca dobry internet jest, nie?", więc nic im nie będę narzucał. Kiedyś jakiś chłop sprawdzał zasięg internetu to goowno było a nie zasięg. Tylko po kablu od jedynego operatora w mojej okolicy. A zasięg telefonu też mam słaby, że jak chce wysłać sms'a to muszę rękę z telefonem za okno wystawiać. xd
@DoktorNauk: ja się znam na tyle na ile potrzebowałem się doszkolić by znaleźć najlepszą opcję xD Jak cos to polecam forumek bez-kabli.pl
To, że masz słaby zasięg w telefonie może po prostu oznaczać konieczność zmiany operatora.