Wpis z mikrobloga

Przyznam nieskromnie, że byłem na trybunach na HL6 i mam dla was krótkie podsumowanie:
-Tłumy pod Spodkiem, gigantyczne kolejki
-Okazało się, że ludzie wpuszczani są dwiema bramkami w prowizorycznych namiotach
-Dodatkowo trzeba wypełniać jakieś oświadczenia o potwierdzeniu uczestnictwa w imprezie masowej, początkowo to sprawdzają, ale później mają #!$%@?, bo za długo to trwa, samo wejście na halę trwało 50 minut, u niektórych 2h
-Okazało się, że to wszystko przez to, że impreza masowa miała status imprezy podwyższonego ryzyka, najlepsze, że byłem na kilku takich eventach i nigdy nie było trzeba wypełniać takich oświadczeń i to w formie papierowej (pozdro 10k było na hali, a 8k dowiedziało się o tych papierach pod halą)
-oczywiście impreza podwyższonego ryzyka oznaczała brak piwa 3,5% na hali, naturalnie organizator nie poinformował przed imprezą nigdzie o niczym takim
-na samej hali ludzie siedzący nie na swoich miejscach, ochrona w większości chamska i turbo opryskliwa, nie chciała za bardzo pomagać we wskazywaniu miejsc
-na telebimach początkowo nie pokazywali walk, dopiero po tym, jak ludzie zaczęli skandować i się domagać to puścili
-także na płycie stały te wysięgniki z długimi ramionami na których były zamontowane kamery, najlepsze, że wielu osobom, które np. płaciły 300 zł za bilet zasłaniały one widok xD
-na samej hali gorąco jak fix, bo były te #!$%@? miotacze ognia
-jedno z głównych wejść na płytę było zamknięte (same drzwi otwarte, ale obstawione ochroną), wyjątku nie zrobili nikomu (influ też) i kazali #!$%@?ć dookoła oktagonu
-moją babę wpuścili na płytę i na lajcie mogła usiąść na miejscu za kilka kafli (bo kazali jej podobnie jak influ #!$%@?ć na około, kiedy chciała wyjść tym wyjściem, siedzieliśmy bardzo blisko płyty)
-wszystko ogólnie oznaczone słabo, cieszę się, że z własnego hajsu nie zapłaciłem ani złotówki na bank nigdy w życiu nie wybiorę się na tak gówniane wydarzenie - zdecydowanie najgorsza impreza masowa pod tym względem na jakiej byłem
#famemma #highleague
  • 9
@DestroDevil: Nie wiem jak @KAKOWICZ i inni kupowali bilety bo jak z ciekawości sprawdzałem jak idzie im sprzedaż to był jebitny komunikat w kolorze żółtym informujący, że na wydarzenie trzeba wypełnić formularz (który też był dodany) oraz mieć ze sobą dokument tożsamości. Nawet chyba trzeba było potwierdzić, że rozumiemy i akceptujemy. Wiec tłumaczenie z dupy i pokazuje jak #!$%@? społeczeństwo mamy bo mogliby dodać informacje o obowiązkowym badaniu jelita grubego przez
Dodatkowo trzeba wypełniać jakieś oświadczenia o potwierdzeniu uczestnictwa w imprezie masowej


@KAKOWICZ: A czyli było coś takiego, widziałem o tym informację na bileterii, że chcą PESEL, trochę takie stadionowe zasady