Wpis z mikrobloga

Poznałam chłopaka, spotykamy się 3 miesiące. Wczoraj powiedział, ze nie ma węchu, ze nie czuje nic a nic. Ma tak od dziecka i już się przyzwyczaił. Szczerze trochę mnie to zniechęciło, bo nie będzie czuć zapachu mojego ciała, perfum, a także w innych dziedzinach życia może to być uciążliwe. Wspomniał coś o tym, ze palił się garnek, a on siedział w domu i nic nie czuł. Nie wiem czy opłaca się brać takiego partnera kiedy się robi ciepło, bo lubię spędzać czas aktywnie, a on przez swoje schorzenie może nie dbać o higienę jak niektórzy z tagu #przegryw
#zwiazki #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #randkujzwykopem #rozowepaski #tinder
  • 20
@rozowyslonikx: Kiedyś pracowałem z taką jedną kobietą, która też straciła całkowicie węch. Wiele godzin spędzaliśmy razem w samochodzie, ja wtedy jeszcze studiowałem i nie miałem prawa jazdy. Potrafiłem przyjść skacowany i pierdzieć w samochodzie, tak że aż mi się niedobrze robiło i otwierałem okno, a Ona nic. Uśmiecha się, gada normalnie. Raz mijaliśmy jakąś jej znajomą po drodze i się zatrzymaliśmy, żeby ją podwieźć. Poziom odoru szamba i pijackiej meliny w
@rozowyslonikx: Typowa logikarozowych pasków, nie ważne jaki typ jest jakim jest człowiekiem, jak będzie w praktyce.. #!$%@? przekreślę go profilaktycznie, mimo że już 3 miesiące się spotykacie więc gość potencjał na partnera ma, inaczej po 2-3 tygodniach albo byś już pokazała czerwony kartonik.

Jak mnie to #!$%@?, przekreślanie ludzi na podstawie założeń a nie praktyki. Już na pewno gość się nie będzie mył itd.. wiesz to na 100%.