Wpis z mikrobloga

@pawelgie: strasznie zabawne, że gość przestudiował setki książek, odbył tysiące spotkań, gadał z ważnymi ludźmi, a nie fajnymi (skądinąd) blogerami, jeździł na te rozmowy po świecie, ogarnął firmę skupioną wokół tematu strategii Polski i geopolityki, zgromadził w niej mądrych i doświadczonych ekspertów, napisał kilka książek (świetne tematy, średnio napisane) ale "hihi, czołg w stodole hihi".

Jak zmiana podejścia Polski do samej siebie ma się udac, jak jedyne co potrafimy to kogoś
@setmauz: skoro przestudiował setki książek na temat współczesnego pola walki i odbył tysiące spotkań z ludźmi kompetentnymi to powinien wiedzieć że taka bzdura jak bunkry dla czołgów totalnie odbierze mu wiarygodność w takich kwestiach jak prowadzenie działań wojennych a prawie wszystko co reklamował w swoim ANW to broszurka reklamowa dla anglosaskiego sprzętu, który natychmiast pójdzie na Ukrainę. Bartosiak to lobbysta, nie ma pojęcia o wojskowości za to pięknie gada, wręcz hipnotyzuje
@FENOMENALNY_CZARODZIEJ: Kilku wojskowych śmiało się, hehe, bunkry dla czołgów, hehe, przecież się zadusi człowiek spalinami. Jezu, to trzeba ogarnąć systemy wentylacji, prawda? Tunele działają, w Chinach myśliwce są trzymane w wydrążonych lotniskach w górach. Da się. I - to nie ma być żaden atak - jeśli nie zgadzasz się z czymś, nie ma sprawy, ale wyjdź z kontrpropozycją. Bo albo się nie znasz (ja się nie zmam) i nie potrafisz zanegować
@setmauz: dlaczego mam dawać alternatywę dla idiotyzmu jakim są bunkry dla naszych t-91 stacjonujących na Łotwie? Przecież wystarczy że sama idea takich bunkrów jest głupia bo to dosłownie jednorazówka na współczesnym polu walki. Reszty nie chce mi się komentować akolito Bartosiaka, masz swoją wizję gdzie Pan Jacek jest wizjonerem i się jej trzymaj miras.