Wpis z mikrobloga

@vasos: Zależy o jakiej lidze mówimy - jeśli o lidzę z prawdziwego zdarzenia, z dwunastoma zespołami, to się zgodzę z Tobą. Ale jeśli mówimy o lidze w jej obecnym kształcie, to moim zdaniem Lwów bardzo fajnie się pokazał.
@vasos:
Jeżeli Bakłażany zepną dupę i wygrają jedyny mecz z BBTS to mają realne szansę utrzymać 13 pozycje. W mojej ocenie jest to wynik spoko. Nie ukrywajmy, zespół klejony w wakacje w momencie gdy twój kraj jest w stanie wojny TROSZKĘ robi pod górkę. Patrząc na okoliczności wynik Bakłażanów jest OK.
Aczkolwiek nadal jestem przeciwnikiem takiego dołączania zespołów do najwyższej klasy rozgrywkowej. Trudno gdybać co by było gdyby kacapy nie odwaliły
@Ice_Glaze: @groman43 chyba właśnie najważniejsze jest sobie stwierdzić jakie mieliśmy względem Barkomu oczekiwania i ja szczerze mówiąc widziałem ich przed sezonem na miejscu 15. Na końcu mają szansę zająć dwa miejsca wyżej i to jest jakiś plus, a dodatkowo naprawdę nieźle się prezentował Tupczij czy Szczurow, a fajną opcją na defensywnego przyjmującego jest Kvalen. Wiadomo, że Ukraińcom ciężko będzie złożyć skład z Tupczijem, Płotnickim czy Semeniukiem, ale jak na swoje limity
@vasos: @Ice_Glaze @groman43 14 ekip w + L to jest maks. I nie powinniśmy absolutnie rozszerzać bo już wiele ekip nie jest na tyle poważna żeby rywalizować na tym poziomie.

A co do Bakłażanów - jak w przyszłym sezonie się nie utrzymają to powinni spaść i być potraktowani tak samo jak reszta drużyn w PL jak spada.

Ciekawe na ile lat mają umowę partnerską z + L