Wpis z mikrobloga

Dla osób z zaawansowaną demencją, takich jak @mayek chiałem przypomnieć, że Biden wbrew wyborczym deklaracjom, nie podtrzymał sankcji Trumpa na NS2 a zamiast tego, postawił na sojusz z Rosją, sprzedając Europę Putinowi, w zamian, za wsparcie w walce z Chinami.
Gdyby nie „ambitniejsze” plany, głównego lokatora Kremla, to już dawno Polska, jak i reszta UE, grzecznie ssałaby grzecznie rurkę Putina wiedząc, że dostawa gazu, jest zależna od kaprysów Wołodi.
ale ja wiem, że to było BARDZO DAWNO temu a wy co najwyżej, jesteście w stanie przypomnieć, co wam mama zrobiła wczoraj na obiad
#bekazpisu #bekazprawakow #4konserwy #ukraina #polityka
huncwot_ - Dla osób z zaawansowaną demencją, takich jak @mayek chiałem przypomnieć, ż...

źródło: Zrzut ekranu 2023-03-19 o 08.59.31

Pobierz
  • 52
@huncwot_: ale proszę nie manipulować, wpis @mayek jest o zupełnie czymś innym.

Nie jest o tym, jakie błędy popełnił, czy też nie popełnił Biden - tylko o dwulicowym podejściu polskiej prawicy do niego - bo wcześniej był rzeczywiście nazywany przez nich "dziadem demencją", który "nie wie co się dzieje na świecie" - a teraz pisiory i ogólnie polska prawica strasznie mu wchodzą do dupy, co jest komiczne i żenujące
spere - @huncwot_:  ale proszę nie manipulować,  wpis @mayek jest o zupełnie czymś in...

źródło: staruszek biden

Pobierz
@Bombastic @spere: jest właśnie - dziadzio z demencją zapomniał, co deklarował, w trakcie wyborów i od razu, po wygranej, zaczął się układać z Putinem. no jak można takiemu sympatycznemu dziadziusowi, nie ufać...
polska polityka zagraniczna obecnego rządu, według wykopowych ekspertów, buja się między "ze wszystkimi pokłóceni, tylko pluć potrafio , reeeeeee" a "he he ale się liżo miziajo"
btw fajna była ta dezorientacja wykopowych ekspertów (gdy Biden postawił na Putina). nie
@huncwot_: o #!$%@?, niedzielna zmiana xD
Biden tak "sprzedał" Europę, że w 2020 rozmiescil w Polsce dowództwo V Korpusu.
O tym jak bez mydła od roku #!$%@? JE Włodzimierza to już nawet nie mówię (NS wzioł i wybuch i zniknoł zaginoł).
Serio typie, ty jak coś palniesz to się włosy na jajach prostują.
Mam nadzieję, że ci za płacą, serio, bo jak robisz z siebie prawackiego debila to współczuje.
jest właśnie - dziadzio z demencją zapomniał, co deklarował, w trakcie wyborów i od razu, po wygranej, zaczął się układać z Putinem. no jak można takiemu sympatycznemu dziadziusowi, nie ufać...


@huncwot_:

powtarzam po raz drugi i przedostatni - proszę nie manipulować - wpis który wkleiłeś jest nie o tym, co ZROBIL, lub CO NIE ZROBIŁ prezydent Biden - tylko o tym, JAK TRAKTOWAŁA GO, A JAK TRAKTUJE polska prawica
@spere: a pomyślałeś, że może to wynika z faktu, że Biden zmienił nastawianie, co do Rosji i Putina...? hmmmm?
co do jego odpałów staruszka z demencją, to ciężko zliczyć wszystkie. Jak był u nas, to gadał jakieś niekatulane bzdury, na temat wartości rubla i to samo gada na temat gospodarki swojego kraju
@slapdash: tak jak napisałem, przedstawiłem kilka faktów. czyli coś czego tacy jak ty nie lubią.
okładka ilustruje decyzję których dokonał Biden sprzedał Europę Putinowi.
może i kolejne "resety" z Putinem zakończyły się porażką ale przecież dlaczego by jeszcze raz nie spróbować.
ok, chowaj się pod swoimi (jeszcze mniejszym) kloszem informacyjnym