Wpis z mikrobloga

Ten Gikiewicz jest niereformowalny, że zacytuję siebie ze znaleziska o nim:

Chłop ma 35 lat, jest atencjuszem, który lata do mediów i papla co mu ślina na język przyniesie + nie góruje jakoś wyraźnie (o ile w ogóle) nad innymi naszymi bramkarzami. Brak powołania jest oczywisty, na trzeciego bramkarza tradycyjnie bierze się kogoś młodego kto ma stanowić o sile kadry w przyszłości, nikt nie potrzebuje w roli trzeciego bramkarza podstarzałego atencjusza z niewyparzoną gębą, który w każdej chwili może pobiec do mediów i robić sensację jak w sytuacji z Gumnym - brutalna prawda.

Zresztą, żeby daleko nie szukać - sytuacja z ostatniego tygodnia xD:

Zasłużyłem na szybsze przedłużenie po trzech latach. Chcę wiedzieć na czym stoję. Jak mam tu zostać, to na pewno nie tylko na rok. Trener mnie widzi w składzie na kolejny sezon i nie tylko. Rok to za mało. Prosili mnie, żeby tego głośno nie mówić - zdradził 35-latek pochodzący z Olsztyna.


https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/1049864/gikiewicz-nie-mogl-sie-powstrzymac-prosili-mnie-zeby-tego-glosno-nie-mowic

Prosili mnie, żeby głośno o tym nie mówić, więc lecę do kanału sportowego i z wywieszonym jęzorem pucuję się publicznie dziennikarzom xD Przy okazji bonusowo #!$%@? się do Szczęsnego.

#mecz #gikiewicz #reprezentacja #pilkanozna
  • 5
Ten Gikiewicz jest niereformowalny


@Dr_Manhattan: To chyba rodzinna przypadłość. Jego brat bliźniak Łukasz sprzedawał/donosił na kolegów z szatni trenerowi. Kiedy Ci nazwali go konfidentem (i chyba któraś z gazet), ten poszedł do sądu walczyć o swoje dobre imię XD Zresztą co rusz gdzieś się pojawiał zapraszany do studia to zawsze musiał "ujawnić kulisy"/"zdradzić jak został potraktowany". Łukasz tak jak Rafał to ulubieńcy Banału Sportowego - atencjusze totalni.
@Dr_Manhattan: Tak sobie jeszcze teraz patrzę na metryki tych braci bliźniaków. Ciekawostka że Rafał (bramkarz) ma 190 cm wzrostu, natomiast Łukasz (napastnik) ma 189 cm wzrostu. Ciekawa zagrywka. Wiadomo że bramkarze poniekąd muszą być wysocy i tylko tacy uważani są dobrych fachowców. Natomiast u napastników często odwrotnie. Wysoki = drewniany bez techniki.
Ładnie to sobie wykminili, co wpisać w metrykę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Dr_Manhattan: W zasadzie jakby mi pracodawca powiedział, że mam o czymś głośno nie mówić w sprawie moje umowy o pracę, to też bym paplał.

Ale widzę kapitalizm motzno wszedł, feudalistyczna mentalność robola - słuchać się pracodawcy!