Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #przegryw
Dziewczyna jest w ciąży i zostane niestety ojcem totalnie moje życie się załamało w tym momencie, mega się boje że sobie nie poradzimy. Mówie jej żeby się nie martwiła i wgl ale ja wewnętrzenie umieram, ja nie jestem ogarnięty, ja nie chce siedzieć i zmieniać pieluch z tym szlaufem. Mam ochote wyjechać zagranicę ale boje się, że moi rodzice bedą musieli ponieść koszty moich czynów i to mi się słabo widzi, a też mało nie zarabiam i możliwe że sporo siana bede musiał płacić ()
Z drugiej strony jestem już wiekowo w takim miejscu że powinienem się ustatkować według standardów, miał ktoś stres i pesymistyczne myśli jak mu się dziecko rodziło? jak opowiadali mi niektórzy to byli szczęsliwi, a ja nie widzę w tym nic super bo to są same ograniczenia i męczarnia, zmiana stylu życia, przecież to jest mały człowiek, jak #!$%@? sprawe to potem sobie nie poradzi
  • 77
Jesteś #!$%@?ęty, nie pozdrawiam.


@alfka: no niestety. Sprawy się potoczyły w tym kierunku, że już nie ma miękkiej gry. Ona go wrabia w dziecko, więc już wszystkie działa wytoczone.

Jak nie chciałeś dziecka, to trzeba było użyć tych całych dwóch szarych komórek i nie wkładać w co popadnie, a już na pewno nie w laskę, z którą się nie dogadujesz.


@alfka: baba go oszukała i nie brała tabletek, ale to
@0dcinek: trzeba brać odpowiedzialnosc za swoje czyny, a dwa jesteś zjebem ktory poleca dojechać psychiczne laske ktora nie brała tabletek, wiec nie wiem o #!$%@? ci chodzi z tym czytaniem
Zrzuć kobitę ze schodów albo coś takiego, żeby #!$%@?ła brzuchem.


@Informatyk_0k Kolejny debil socjopata. Dobrze, że się sami identyfikujecie.

to jest typiara co specjalnie go naciela na ciaze. ty z reszta tez jezeli uwazasz, ze dziecko powinno sie meczyc przez #!$%@? rodzicow


@0dcinek Gdzie on w pierwszym poście pisze, że go jakoś oszukała?

baba go oszukała i nie brała tabletek, ale to jego wina xd Klasyczny victim blaming. Baba zawsze baby broni,