Wpis z mikrobloga

@arinkao: śmiesz kpić. Ja co dwa tygodnie chodzę na zabiegi do LuxMedu i mają tam straszny burdel w ewidencji, bo zawsze muszą mnie prosić o skierowanie i potem wszystko potwierdzać z pielęgniarką, choć chodzę tam już od prawie roku. Już raz zdarzyło się, że w recepcji pełnej ludzi recepcjonista dzwoni do pielęgniarki i drze japę "A BO MY MAMY TAKIEGO PACJENTA, CO MA WLEWY DO DUPY Z PREPARATU 'WODBYTWLEWANUM FORTE' I
@cutecatboy: nie no w luxmedzie nigdy takich akcji nie miałem. Umawiałem konsultacje telefoniczna jak chciałem skierowanie na badanie co akurat nie mam w pakiecie, na inne to w apce się umawiam. A na miejscu to po imieniu i nazwisku proszą.
@Pingpong89: w diagnostyce mają pakiety np. e-pakiet intymny.
Kupujesz pakiet na necie, wchodzisz na pobranie krwi i tyle. Po wyniki na wenery i hiv jednak trzeba przyjść osobiście. Dostajesz je w kopercie.

Zawsze możesz też powiedzieć że planujecie z partnerka invitro, tam ustawa wymaga sprawdzenie hiv, kiłę, rzeżączke i coś jeszcze innego było (jakiś wymaz z fiuta patyczkiem) o czym już nie pamiętam. Plus w chooj badań z krwi które Ci