Wpis z mikrobloga

Mam takie pytanie, całkiem na serio, ciekawość mnie zżera - kiedy dowiedzieliście się o istnieniu takiego klubu jak Raków Częstochowa i w ogóle o tym, że oprócz żużla w Częstochowie kopie się również w piłkę? xD
#mecz

Kiedy?

  • Od zawsze wiedziałem o istnieniu tej drużyny 21.8% (64)
  • Za czasów II ligi (2008-2016) 7.5% (22)
  • Gdy awansowali do I ligi (2017) 11.9% (35)
  • Gdy wyeliminowali Legię z Pucharu Polski (2019) 9.9% (29)
  • Gdy awansowali do Ekstraklasy (2019) 35.5% (104)
  • Pierwsze słyszę o takim klubie 13.3% (39)

Oddanych głosów: 293

  • 24
@Lolenson1888: Pamietam te wojenki Raków, AZS i Włókniarz, mimo iż to były kluby z 3 różnych dyscyplin xd . AZS zbankrutował i teraz nadzieją w siatkówce jest Norwid. Od momentu awansu Rakowa do 1 ligi zaczęło to zanikać. Teraz w Częstochowie to oni wiodą mocny prym, ale na Włókniarz mimo wszystko nadal trochę osób chodzi.
@Lolenson1888: W 1997 zaimponowałem dziewczynie z Częstochowy wiedzą, iż Włókniarz jest Mistrzem Polski w żużel.
O tym, że tam gra się dobrze w nogę to całkiem niedawno
Mam takie pytanie, całkiem na serio, ciekawość mnie zżera - kiedy dowiedzieliście się o istnieniu takiego klubu jak Raków Częstochowa i w ogóle o tym, że oprócz żużla w Częstochowie kopie się również w piłkę? xD


@Lolenson1888: Szczerze pisząc wiedziałem od początków interesowania się piłką nożną - sam byłem zdziwiony, że miasto z tak dużą liczbą mieszkańców może mieć tak słabą sekcję piłkarską (wiadomo wcześniej pograli kilka sezonów w 1 lidze
@Lolenson1888: tak szczerze mówiąc to nie wiem od jak dawna, ale wiedziałem o nich zanim w ogóle zacząłem się interesować piłką nożną - pamiętam screen z jakiegoś piłkarskiego managera w jakimś czasopiśmie o grach komputerowych, i tam byli na 1 miejscu w tabeli ( ͡° ͜ʖ ͡°)