Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy już było ale Chińczykom prawdopodobnie udało się ulepić pierwszą elektroniczną grupę szosową ( ͡° ͜ʖ ͡°)

System podobny do Shimano: bezprzewodowe klamki i bateria w sztycy połączona z przerzutkami.

Cena karbonowej wersji to 650$ więc pewnie na Ali trzeba będzie dodać około 30%

Zaczyna się robić coraz ciekawiej u ping-pongów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#szosa #rower
Zabi96 - Nie wiem czy już było ale Chińczykom prawdopodobnie udało się ulepić pierwsz...
  • 13
@Poemat:
SRAM Rival klamki, hamulce i przerzutki to 3918 zł, z cłem, VAT i gwarancją. U chińczyka masz 2800 zł, ale co do tego jeszcze trzeba będzie dopłacić?
Ale to, że jest konkurencja cieszy!
@uysy: Ten jego sklep brzmi obiecująco, jeśli by jeszcze ogarnął te lewe przesyłki omijające VAT to byłoby złoto.

Ważne że chuńczycy się rozwijają (pewnie kosztem podwiniętch praw autorskich i kopiowaniu 1:1 zachodu ale dla konsumenta to zawsze na plus)

@i-marszi VAT 23% a cła na części chyba nie ma? Złapali mi 2 razy paczki, korbę i klamkomanetki Sensah i skończyło się tylko na vacie
czekam na potwierdzenie od Joe, czy można w appce ustawić 11s i zamawiam :)


@uysy: A czemu chcesz ustawiać? Przecież korba przyjmie łańcuch 12s a do kasety Shimano nie trzeba zmieniać bębenka więc do zmiany byłby tylko łańcuch i kaseta
@uysy: @Zabi96
Ja mam dwie ramy i koła z aliexpress, jestem bardzo zadowolony. Żadnego cła i VAT nie płaciłem.
Ale kupiłem napęd Senash właśnie, doliczyli mi cło i VAT (od ceny towaru i transportu) finansowo już było kiepsko :( Do tego napęd Senash okazał się słaby. Hamulce ledwo spowalniały rower, przerzutek nie dało się wyregulować (chyba wina kasety), łańcuch od razu zardzewiał. Finalnie napęd dałem znajomemu, na jego v-brekach hamuje całkiem
Ten jego sklep brzmi obiecująco, jeśli by jeszcze ogarnął te lewe przesyłki omijające VAT to byłoby złoto.


@Zabi96: Dokładnie :) Aż zacieram rączki, już z nim troche gadałem nawet w tym temacie.

A czemu chcesz ustawiać? Przecież korba przyjmie łańcuch 12s a do kasety Shimano nie trzeba zmieniać bębenka więc do zmiany byłby tylko łańcuch i kaseta


@Zabi96: Mam w domu 2 gravele i 2 szosy (i jeszcze ostre :D),