Wpis z mikrobloga

Po robocie musiałem pokupować kilka rzeczy, toteż wstąpiłem do dyskontu. Oczywiście była wuchta wiary, bo jutro jest cholerna niedziela. Kiedy skierowałem się do kasy, zauważyłem, że w kolejce stoi młoda Julencja. Spoglądając na innych facetów i młodych szczunków chyba w wieku późnolicealnym widać było, że przyciąga uwagę męskich oczu, zresztą nie ma co się im dziwić - nosiła obcisłe leginsy, które jeszcze bardziej podkreślały jej kształty. Po chwili przyjrzałem się kasjereczkę - nie za gruba, nie za chuda, z taką słodką twarzyczką. Stojąc dalej w kolejce zaczęłam na szybko analizować urodę obu kobiet i doszedłem do wniosku, że najbardziej podoba mi się kasjerka. Bardzo szybko jednak przyszło otrzeźwienie umysłu i zadanie samemu sobie pytania, po kiego grzyba zaprzątam sobie nimi głowę, jak przecież u żadnej z nich nie miałbym cienia szansy. Samczy instynkt wciąż każe mi rozglądać się za kobietami, na szczęście racjonalne myślenie gasi te zapędy.
#przegryw #przegrywpo30tce #stulejacontent #tfwnogf ##!$%@? #nienawiscdosamegosiebie
Pobierz CulturalEnrichmentIsNotNice - Po robocie musiałem pokupować kilka rzeczy, toteż wstąp...
źródło: 8366139cd3da14e9277635c642c0f33b--cartoon-tv-witch-hazel
  • 3