Wpis z mikrobloga

Ważne sprostowanie do karty plutus, którą kiedyś polecałem na tagu #plutus. Niestety w aplikacji nie jest pokazywana pełna kwota pobrana z konta (jest kwota transakcji - ale nie ma kwoty przewalutowania). Więc konieczne jest używanie karty przez Curve w celu uniknięcia tej prowizji.

Z dobrych informacji to mogę potwierdzić, że cashback działa i został mi wypłacony bez problemu. Tak jak opisałem w ostatnim wpisie w połączeniu z dodatkowym cashbackiem np z plante wygląda na to, że będzie się to opłacić i można przytulić dodatkowe 2k PLN (w moim przypadku) każdego roku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wejście jest za free bo wszystkie opłaty wyrównują się z linków polecających!

#kryptowaluty #curve #cashback #oszczedzanie
korin_ - Ważne sprostowanie do karty plutus, którą kiedyś polecałem na tagu #plutus. ...

źródło: Screenshot from 2023-03-18 20-23-43

Pobierz
  • 5
A zapomniałem dać linka do wpisu, to starty wpis ale zrobiłem jego aktualizację.

Dodam jeszcze małe bonusy, które udało mi się obczaić. Teoretycznie cashbacku nie dostaje się jak kupuje się karty podarunkowe (np. do Allegro czy Biedronki). Ja jednak kupowałem i cashback mi się naliczył na Plutus i na Plente. Czyli sumarczynie miałem 3% (plutus) + 3%(plente). Oba już wypłacone. Jak długo tak będzie to nie wiem - ale myślę, że
@korin_: czy karty podarunkowe możesz później zwracać? czy kombinujesz tu jakoś inaczej, tzn. dlaczego akurat kupowanie tych kart jest takie korzystne?
@qbek: bo kupuje na allegro za nie później rzeczy. Mam zwrot z plente 3% i 3% z plutusa. Jeśli i tak robię zakupy na Allegro to kupuję sam sobie kartę podarunkową;) i mam około 6% taniej oraz mogę obejść weekendowe prowizje na curve
@qbek: tylko jak mówię, zgodnie z regulaminem plutusa - taka transakcja nie powinna mieć naliczonego cashbacku - ale obecnie jeszcze nalicza więc korzystam.