Wpis z mikrobloga

@PanPrezesJohny: zawsze trzeba brać poprawkę, że najbardziej krzyczą Ci, którym coś się popsuło, mniej osób tak sporadycznie napisze "o podoba mi się, polecam", Tobie się może udać i może będziesz z nich korzystał bez problemu

niemniej jednak jeśli masz zamiar korzystać z nich też na telefonie to polecałbym Ci zastanowienie się nad zakupem na przykład sony WH-1000XM3 (albo nowszych jak znajdziesz taniej, XM4 są idento prawie) (albo alternatywy od bose, jbl
patrząc na subreddita SteelSeries nie brałbym nic od nich, nawet 50% taniej


@sirgorn: mam od kilku lat SteelSeries i nic mi się nie połamało. XD Co więcej, to jedne z najwygodniejszych słuchawek, z jakich korzystałem, a przerobiłem nawet takie x3 droższe (~1k PLN), których nie da się na głowie trzymać przez dłużej niż godzinę, bo tak uszy bolą.
@sirgorn: Dzięki za polecenie, tylko, że one są na bluetooth, więc mają pewien delay, a ja potrzebuję mieć jak najmniejszy, dlatego chcę coś na 2.4Ghz . Czytałem trochę o kodeku aptx, ale ludzie mówią, że jest odczuwalny w gamingu, a głównie do tego mi potrzebny nowy headset :)
@Fenrirr oczywiście, ze to dużo zależy od użytkowania i jak pisałem wyżej, te wpisy o złych produktach pewnie się lepiej pozycjonują niż te z wychwalaniem produktu.

@PanPrezesJohny: no Ty wiesz najlepiej jakich słuchawek potrzebujesz, nic o gamingu nie wspominałeś, a tutaj słuchawki "gejmingowe" z będą pewnie miały lepsze oprogramowanie, jakieś pseudo 7.1, wiec może w CSie będzie lepiej (tutaj zdania są podzielone) ? :)
Swoją drogą, czy to nie one są
@sirgorn: ale ja wcale się z nimi jak z jajkiem nie obchodzę. Do tej pory musiałem tylko gąbki wymienić (no ale tu trudno mieć pretensje do producenta, że gąbki chłoną zanieczyszczenia jak, nomen omen, gąbki). I jak już zauważono, ile produktów tak z siebie chwalisz w sieci, a ile krytykujesz, gdy się coś zepsuje? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sirgorn: ej bez kitu , rzeczywiście na x-com po 555pln ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dla mnie to mega dziwne, bo przecież oni na tym stracą , zamiast zarobić . Mam teraz Logitechy G733 tylko one mają taki transmiter, który wygląda jak pendrive, więc muszę stosować przejściówkę na USB-C, żeby podpiąć to to smartfona , nie jest to zbyt komfortowe rozwiązanie. @Michuy no właśnie sprawdzałem sprzedawców o wyglądają
@PanPrezesJohny a się słuchasz i źle nastawiasz. Ja już mam 2 lata arctis 7 (kupiłem w oficjalnym sklepie) Super słuchawki, nic mi się nie urwało, często używam ich do rozmów telefonicznych, ludzie mnie pytają czy jestem bo mikrofon jest aktywny i się wycisza jak nic nie mówię. Jedyne co mogę polecić to model 7X bo ma Bluetooth i tego mi bardzo brakuje, nie musiałbym używać kabelka. Chcesz coś więcej się dowiedzieć to
@PanPrezesJohny: Ogólnie to producent rzadko kiedy ma na najlepsze ceny. Sklep producenta jest bardziej jako reklama, jako miejsce gdzie możesz sprawdzić parametry i zobaczyć inne jego produkty.

Co do samych słuchawek mam poprzednią wersję ale budowa prawie identyczna i nic złego się z nimi nie dzieje a to już ponad 3 lata im stuknęło.
Panowie, obecnie jest to dobra okazja żeby kupić 7ke, bo pewnie będą zmieniać na nowszy model i nie będzie można już kupić nigdzie tak jak to było z siny mx3 , świetne słuchawki ale już trudno dostać nówki w dobrej cenie.