Wpis z mikrobloga

Mógłby ktoś napisać, czemu druga część gry ma tak podzielone opinie? Chodzi tylko o wątki homo, czy są tam jakieś dziwne i kontrowersyjne rozwiązania fabularne psujące pierwszą część? Bez spoilerów oczywiście.
#thelastofus
  • 4
@Czarendze1r: Nie, nie da się tego precyzyjnie opisać bez wchodzenia w spoilery. Nie są to raczej wątki homo.
Postaram się bez spoilerów tak więc:
Po prostu w drugiej części historia rozwija się w taki sposób, że na pewnym etapie gry wielu graczy będzie pełna złości - w szczególności tych grających w pierwszą cześć.
Jest to celowy zabieg twórców gry, którzy właśnie chcieli uzyskać taką reakcję od graczy. Ta gra ma na
@Czarendze1r: Ja mam mieszane uczucia co do Part 2, bo od strony technicznej to była (i chyba jest?) najlepsza gra w jaką grałem + mechanika mi się bardzo podoba.

Minusem było to, że to nie była dla mnie historia Ellie, a innej postaci z którą za #!$%@? nie potrafiłem się zżyć, irytowała mnie na każdym kroku. W wielu momentach fabuly żałowałem, że nią gram. Do tego dochodzi wciskane na siłę lgbt
@qeni: Autorzy chcieli pokazać że każdy kij ma dwa końce. Dla mnie part2 była zajebista, na początku gry miałem podobną opinie lecz nie ciekawił motyw drugiej strony