Wpis z mikrobloga

#pathofexile słyszałem że niektóre osoby zbierały na różne stashe sprzedając diviny, warto się w takie coś bawić czy tych divinów trzeba setkami sprzedawać by to mialo sens? to by mi się przydał np. currency stash :)
  • 11
@Dejwor: bot może albo kupować tanio i sprzedawać drogo albo zwyczajnie grać. Bot umie grać (w sensie zabijać, zbierać przedmiot)

czy warto, sprawdź sobie za ile dolarów jest divine(na początku ligi, teraz to juz są tanie bardzo) i ile Ci to zajmie czasu. czy warto zależy jak umiesz unikać bana + jak dobrze grasz, jak w grze farmisz parę div tygodniowo to wuja zarobisz.
na sprzedaż to meta build + meta strategia farmienia bardziej. tak będziesz mało co zarabiał jak sobie grasz jak chcesz + nie będziesz miał kasy nawet na ulepszanie swojej postaci.

jesteś pełnoletni? to zakąłdajać konto w banku w promocji możesz dostać 300-600zł 'za nic' i tak zarobisz więcej na te taby.

po dostaniu kasy konto likwidujesz i tyle
@Dejwor:
@Dejwor: przecież koszt stasha to 20/30zl jakoś, szkoda ci wydać tyle na gierkę która masz za darmo? No i kupujesz na promce w weekend, a nie normalnie
Gra bez tych tabów to dramat, ale da się, sam jak zaczynałem to nie miałem żadnego
Dejwor, wydaje mi sie, ze troche grasz w ta gre juz, ale nadal masz chlopaku pstro w glowie, RMT powinno byc karane i tępione i mam nadzieje, ze GGG to w koncu chociaz w mniejszym stopniu ukroci, chociaz juz po czesci sie udalo kiedy to Belton poszedl na wojne z Tft. Jesli jestes typem gracza, dla ktorego zdobycie 20 divinow po tygodniu ligii to jakis turbo wyczyn to daruj sobie serio, a
@imixiu: dobra, a wiec tak - odnosnie rmt to nie wiem czy da się tego zakazać bo równie dobrze gośc może ci dać z lewej strony kase a ty mu dasz item w poe a on zapłaci normalną walutą i na zero wychodzicie a oni się nie skapną (pewnie dałem głupi pomysł ale ciezko mi bylo wymyslec inny) a c do 20 divinów tygodniowo to pewnie da się, ale ja jestem
@Dejwor: ja w Legionie sprzedałem około 90 exów, kupiłem sobie supporter packa + jakieś mtxy na promocji i jeszcze mi zostało 130 złotych xD nie wiem czy dalej się tak da, bo nie gram już od dawna, ale za jakieś sporadyczne rmt bana nie dostaniesz - są stronki, które skupują currency, kontakt przez skype/discord/mail, gościu w grze wysyła ci tylko invite i robi normalny trade, potem płaci przez paypal i tyle
kontakt przez skype/discord/mail, gościu w grze wysyła ci tylko invite i robi normalny trade, potem płaci przez paypal i tyle


@mimiron: wlasnie tez tak myslalem ze na tym polega obejscie regulaminu poe