Wpis z mikrobloga

Wyszedł sobie chuop po piwo i kupił przy okazji lotka, z myślą że jak wygra to by sobie poneetował do końca życia.
Za wiele bym nie zmienił w swoim życiu w przypadku wygranej. Bo dużo mi do szczęścia nie potrzeba, tylko spokój. Jak coś to dla kogoś z #przegryw do końca mojego życia 500zł i flaszka wysłana na wskazany paczkomat raz w tygodniu.

#przegryw #rozdajo
Pobierz przypadkowy-przypadek - Wyszedł sobie chuop po piwo i kupił przy okazji lotka, z myśl...
źródło: 20230318_090932_854
  • 8
@przypadkowy-przypadek: podzielam. Pamiętam kiedyś mieliśmy taka gadkę w ekipie przy okazji jakiejś dużej kumulacji no i ziomki mówią, że jeden chce wille z basenem, drugi lambo, trzeci by się chętnie latać samolotem nauczył (i kupił swój) czwarty jeszcze coś innego i tak dalej.
A ja mówię, że mam w dupie drogie samochody i złote rolexy, nie są mi do szczęścia potrzebne, ja bym kupił jakiś mały domek gdzieś blisko morza gdzie
Wygranie w lotto tak z milion złociszy to wszystko co chłop potrzebuje.


@kamillus9: może z 5 lat temu. Teraz to są drobniaki do przejedzenia w kilka lat i to bez jakichś większych zakupów jak samochód czy mieszkanie.