Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #tinder

Jest jakieś forum, grupa czy coś, na którym laski wymieniają się ig, tel itp. facetów z którymi gadają? To wręcz niemożliwe, że każda baba która do mnie zagada, po około dwóch dniach, jeżeli widzę że jest bystra w obsłudze komputera, nagle przestaje ze mną gadać, albo zmienia ton rozmowy. Te trochę mniej bystre w komputery rozmawiają bez zmian. Już mam jakąś paranoję, czy gdzieś na necie nie ma moich danych i jakąś idiotka mi dupę obrobiła, odstraszając tym samym inne potencjalne kandydatki
  • 8
@davidero69: po prostu po dwóch dniach już wiedzą żeś schizofrenik ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja też kiedyś odwaliłem dziwną akcję po 3 dniach, ale wiedziałem że głupio napisałem już po godzinie. Po prostu trzeba wyciągać wnioski ze swoich durnych tekstów albo się zbadać u psychiatry, bo żarty żartami, ale może faktycznie niechcący zgadłem xD
@davidero69: Przesadzasz i źle interpretujesz sytuacje. Jeśli przestaje z tobą pisać to albo jej się znudziło, albo pisze z kimś ciekawszym. Każda ładna dziewczyna w ciągu dnia może mieć ze 20 par (osób które im się podobają). Z tych par co najmniej kilka będzie chętnych do rozmowy, po prostu giniesz w tłumie...
@davidero69: bo na tinderze zazwyczaj nas paruje z Aniami 6/10 którym ego #!$%@?ło bo każdy Man myśli że to taka w sam raz w jego zasięgu i pełno spermiarzy je oblatuje. Skrajnie brzydkich na tender nie ma, są na badoo, a b ładne polują na czadow