Wpis z mikrobloga

Koncepcja ma wiele zalet. Polacy na etapie planowania wyjazdu w te rejony moga liczyć na wsparcie ze strony Gapy, będąc na miejscu jest pomoc, jeśli nie zabraknie konsekwencji, plus z np. pracą zdalna w tej kawiarni, gdzie przygotuje dobry klimat i atmosfere, jak dla mnie strzał w 10. Pytanie na jaki czas starczy wytrwałości P. Marcinie?
#popaswpieprz #raportzpanstwasrodka #cambolife #autostopemnakoniecswiata
  • 29
@Imie_TenSam:
koncepcja ma wiele zalet . Pelna zgoda.
Ale koncepcja ma jedna zasadnicza wade. Znaczy sie Gape. Pokaz mi chociaz jeden biznes ktorego Gapcio nie utopil.
Kazdy z tych biznesow mial jakis potencjal i szanse rozwoju. Tylko trzeba byloby tego pilnowac, dbac czasami sie poswiecac a nie jak Gapa ktory dostal hajs od widzow na Shop house to spal do poludnia i budzil sie na turbo kacu i opuchlizna w rozmiarze
@Kroledyp: W dalszym ciągu mówimy o osobach +45-50, które angielski znają słabo. Nawet jeśli znałyby dobrze, muszą poświęcić czas na znalezienie lokum, ogarnięcie transportu, polecenie co warto etc. I tutaj jest nisza, któ®ą, jeśli dobrze rozumiem ma zamiar zapełnić Gapa
@Imie_TenSam: on nawet to wynajmowanie pokoi #!$%@?ł po całości i niema prawa to się udać bo niema go na bokingu i na portalach dla turystów i nie będzie nigdy. Ponieważ on dobrze wie, że jest zakłamaną wszą, kleszczem to hejterzy go zjedzą na tych portalach w 10 minut. Wynajmowanie widzom? No proszę was nie róbcie sobie jaj, widzów to tam będzie ze trzech.
To jest taka bieda umysłowa, że nawet telefonu
@Nightshift_: Każdy biznes wymaga poświęcenia, czas, życie rodzinne, plus determinacja i w kółko planowanie. Rozumiem marże i zasięg, geo i dotarcie, to jest, tym o czym wartość się wyznacza. Jest jednak coś więcej, coś nie namacalnego, wiem i widzę, że u Nas nie jest to temat akceptowalny, czyli determinacja. Ile Gapa ma żyć z YT? Zasięgi mu spadają i spadać będą, ma rodzinę, czass najwyższy na tym z czego się "wzbogacił"
@Imie_TenSam: chyba sie nie rozumiemy. I zeby nie bylo ze ja Gapciowi zle zycze. Niech mu sie wiedzie jak najlepiej tylko dla Gapy najlepiej znaczy sie spac do poludnia, zrec w jakiejs kmerskiej knajpie (zeby samemu nie tracic czasu na gotowanie ), snuc sie bez celu motorkiem w lewo prawo, bez ograniczen walic Cambode i wogole bez zobowiazan, obowiazkow a juz o jakiejkolwiek pracy nie wspominajac. I patrzac na Gape i
poświęcenia, czas, życie rodzinne, plus determinacja i w kółko planowanie


@Imie_TenSam: tylko problem jest taki, że tutaj nie ma ani jednej z tych rzeczy, a sam Gapa jak widać ma pomysły w stylu Ferdka i Waldusia Kiepskiego, tylko z wykonaniem gorzej. Do tego jest podstawowy czynnik: kasa, a wszystko co wymaga użycia tejże kończy się konwulsjami jak u pijaka po zobaczeniu esperalu.

Jakie były kiszonkowe biznesy ?

- DżunQ i Twaróg
@Nightshift_: nie chce się czepiać ale o jakiej pracy piszesz, na co On może w tym kraju liczyć? Nie wspominając o tym czy tego chce. Rozumiem, że w niesmak Nam jego styl życia? Prawdomówność? Ale jest coś jeszcze co oprócz biznesów których się łapał?
@darth_invader: Kupno domu i czekanie aż siostra nie podoła kredytowi, po czym On ją wykupi, to była jedno z kilku elementów które dało mi do myślenia. Rozumiem, co masz na myśli. Nie znałeś kogoś kto wytyczał a nie maił wsparcia w dopięciu, mam na myśli osoby która planowała i miała osobę która w szczegółach dopina?
@Imie_TenSam: Wiesz Gapa mial pozytywny odbior ma poczatku i dlatego udalo mu sie zebrac prawie 10 k $ . Bo polak, rodak ktoremu sie nie udalo w obcym kraju. Tylko potem zaczelo wychodzic dlaczego mu sie nie udalo : len, kretacz , slizgacz ktory po udanej zbiorce zobaczyl ze sa naiwni ludzie ktorzy wplaca mu kase a on z Tharongiem beda spali do poludnia, potem jedzenie w knajpach a na koniec