Wpis z mikrobloga

@drunkfunk666 na szacunek trzeba sobie zasłużyć. To, że ktoś się urodził wcześniej ode mnie na osi czasu nie oznacza że od razu muszę się jemu kłaniać na każde jego pierdnięcie. stosunek do takiego człowieka mam taki sam jak do każdego obcego na ulicy. oglądnij sobie kanał super express jak ten stary dziady zachowują się po zadaniu jednego pytania.
@drunkfunk666: #!$%@? nie, ale trochę zasmuca. Ludzie jadą po starszych osobach, bo głosują na PiS, a prawda jest taka, że gdyby oni sami #!$%@? od 18 roku życia w bardzo ponurej, autorytarnej rzeczywistości i na starość brakowało by im pieniędzy na lekarstwa, to optyka szybko by się zmieniła.
@drunkfunk666 starzy ludzie się rozbestwili przez ostatnie lata. 13, 14 emerytura, dopłaty rządowe, godziny dla seniorów... Efekt jest taki, że zachowują się w sposób pogardliwy i wyniosły wobec młodszych.

Taka stara baba potrafi się #!$%@?ć przed ciebie w kolejce "bo jej się należy".
@drunkfunk666: Pół na pół. Ja im raczej współczuję. Przeżyli ogromną #!$%@?ę, zarówno w PRLu jak i w równie nieciekawych czasach początków III RP. W zasadzie całe życie karmieni propagandą i socjotechniką, bombardowani totalnym przeobrażeniem technologicznym, wręcz cywilizacyjnym, harowali tracąc zdrowie na taką Polską jaką (mimo wszystko) mamy, Wychowali nas, wyedukowali, nakarmili, często sami chodząc głodni. Ludzie (przeważnie) ich nienawidzą tylko dlatego że zagłosowali na PiS który ich urobił tęsknotą za młodością
harowali tracąc zdrowie na taką Polską jaką (mimo wszystko) mamy, Wychowali nas, wyedukowali, nakarmili, często sami chodząc głodni.


@eeehhh: No w #!$%@? xD Bardzo duża część obecnych emerytów to byli alkoholicy, złodzieje i krętacze. W tym moi dziadkowie.
@drunkfunk666: Poznałem sporo starszych osób, mam kontakt z klientami. Nie można mieć szacunku z zasady, bo starsza osoba. Każdy musi sobie na ten szacunek zasłużyć. Około 80% starszych osób to cwaniaki, kombinatorzy z przerośniętym ego, wszystkowiedzący. Nic do nich nie dociera i zawsze mają rację. Straciłem ten "szacunek z zasady" gdy zacząłem mieć większy kontakt z takimi klientami. Ogólnie staram się nie oceniać ludzi z góry ale w większości wypadków wystarczy