Wpis z mikrobloga

@QMajki: micro atx i skladanie, nie polecam brac jak najmniejszej obudowy, raczej jakas srednia. Przerobilem temat, mialem taki komputerek w obudowie niewiele wyzszej niz puszka z piwem. Do netu czy offica ok, do grania nie. Buda ogranicza wybor kart do jakichs mikro, nawet nie wiem czy aktualne sie robi w takim formacie z jednym wiatrakiem. Zmienilem obudowe na troche wieksza, gdzie mieszcza sie juz karty dwuwiatrakowe i wieksze chlodzenie na procka.
.


@Evzen_Huml: @ZyfiDynock Nie jestem hardcorowym graczem, mam może 4/5h w tygodniu na granie.
Nie gram w najnowsze gierki, chcę stabilne fps w apex legends.
Nie znam też się szczególnie na kompach. Rzucił mi się w oczy komp
MSI MPG Trident AS i zastanawiałem się jakie są alternatywy dla takich sprzętów. I czy takie komputer jest wystarczający do przyjemnego grania.
MSI MPG Trident AS


@QMajki: o to fajny gotowiec, ale mocno drogi. Konsola wyjdzie taniej :-P
Ciężko w ramach składaka zachować ten rodzaj kształtu wielkości, choć to nie niemożliwe. Po prostu będzie raczej drogo.

Najłatwiej określić koncepcję kompa (czy ma być modyfikowalny, jak nowoczesny, jak duży) i dobrać najpierw obudowę. Taka popularniejsza, a niewielka (choć dużo większa niż wskazane MSI) to Krux Naos. Na tym dość tanio się składa, bo wchodzą