Wpis z mikrobloga

gdyby nie wykop nie wiedziałbym że na świecie jest tylu debili XD
- kiedyś to kobity były dobre, brały zezowatych garbusów bez szkoły za małżonków. Prały, gotowały i dawały dupy na zawołanie.
Nie wiem gdzie przegrywy chodziły do szkoły, ale takie postacie literackie jak np. Wokulski i w ogóle pojęcie Femme fatale jest im najwyraźniej obce. #bekazprzegrywow #bekazprawakow #przegryw #zwiazki
BojWhucie - gdyby nie wykop nie wiedziałbym że na świecie jest tylu debili XD
- kiedy...

źródło: xd

Pobierz
  • 21
@BojWhucie:
Kiedyś laski nie zmieniały gałęzi bo jak mieszkały z facetem to nie miały jak kogoś poznać. Teraz wystarczyło wieczorem zainstalować z ciekawości aplikacje randkową a dalej poszło już samo bo przystojni faceci mieszkający 90km dalej proponują spotkania w hotelu i za wszystko płacą.
@BojWhucie:

To, to jeszcze typowy gównowpis plusowany przez tag konserwy i przegryw, ale niepokoi mnie liczba znalezisk na głównej tego portalu, w których wrzuca się informacje tylko i wyłącznie o tym, że kobiety "coś tam/gdzieś tam" zrobiły. Ofc w komentarzach takich znalezisk to istny ściek wylewający się z ludzi udzielających się na tagu #przegryw

Absolutnie mnie nie dziwi dlaczego normalni ludzie nie chcą korzystać z tego portalu skoro tak na starcie
To, to jeszcze typowy gównowpis plusowany przez tag konserwy i przegryw, ale niepokoi mnie liczba znalezisk na głównej tego portalu, w których wrzuca się informacje tylko i wyłącznie o tym, że kobiety "coś tam/gdzieś tam" zrobiły. Ofc w komentarzach takich znalezisk to istny ściek wylewający się z ludzi udzielających się na tagu #przegryw


Absolutnie mnie nie dziwi dlaczego normalni ludzie nie chcą korzystać z tego portalu skoro tak na starcie


@ItsGrN:
@BojWhucie: na to wyglada, ze to im odpowiada, wola sie zalic i przyklepywac piatki w zalach, zamiast kuwa zaczac cokolwiek robic. Dzis jakis sie zalil ze go julka zgasila bo powiedziala zeby mieszkal z ukraincami niz siedzial w domu. No i co, gosc ponoc zbliza sie do 30, woli mieszkac w ladnym pokoju u rodzicow oraz miec jedzenie za darmo :D zamiast sprobowac sie usamodzielnic. Wiec z czym do ludzi :/
na to wyglada, ze to im odpowiada, wola sie zalic i przyklepywac piatki w zalach, zamiast kuwa zaczac cokolwiek robic. Dzis jakis sie zalil ze go julka zgasila bo powiedziala zeby mieszkal z ukraincami niz siedzial w domu. No i co, gosc ponoc zbliza sie do 30, woli mieszkac w ladnym pokoju u rodzicow oraz miec jedzenie za darmo :D zamiast sprobowac sie usamodzielnic. Wiec z czym do ludzi :/


@Evzen_Huml:
@Evzen_Huml: @BojWhucie @ItsGrN bo w tym mitycznym przegrywie nie chodzi o poprawę swojej sytuacji/życia, tylko licytowanie się kto ma gorzej i poklepywanie się plecach. Mocno u nich widoczny jest syndrom oblężonej twierdzy - oni dobre przegrywy i cały zły świat, a najczęściej kobiety, z którym nie mają kontaktu. Oczywiście, są tam osoby z problemami poważniejszymi niż "nie mam 190cm wzrostu, przegrałem życie", ale jak wpadną w takie środowisko to wkopią się
@wykolejony: Nie od dziś wiadomo, że to towarzystwo wzajemnego poklepywania się po pleckach z wyimaginowanymi problemami społecznymi. W Polsce tacy i tak nie są groźni, ale przykładowo w Stanach Zjednoczonych zamawiają oni przez tamtejsze "allegrowe zbrojeniówki" karabiny szturmowe i strzelają do ludzi.
@ItsGrN: No nie wiem, codziennie sprawdzam główną i wszędzie polityka i yebanie po PiSie. Mało tych znalezisk o p0lka, a jeśli juz są to takie sensowne dość xD Typu promowanie zdrad przez portal X