Wpis z mikrobloga

To jak to w końcu jest z tą aferą kremówkową?
PiS po tym "politycznym złocie" miał mieć 60% w sondażach, jakoś tego nie widzę.
Czyżby się okazało, że kult kremówkarza w Polsce to taki sztucznie nadmuchany balonik do niebotycznych rozmiarów i oburzają się tylko wyborcy PiS podczas gdy cała reszta ma w dupie ten cały kult kremówkowego łasucha? XD

#neuropa #bekazpisu #2137
  • 9
Czyżby się okazało, że kult kremówkarza w Polsce to taki sztucznie nadmuchany balonik do niebotycznych rozmiarów i oburzają się tylko wyborcy PiS podczas gdy cała reszta ma w dupie ten cały kult kremówkowego łasucha?


@NaczelnyWoody: Generalnie to odnoszę wrażenie że boomerzy właśnie odkrywają iż kult papaja który próbowali w Polsce zabetonować przez ostatnie dwadzieścia lat, tak z piętnaście lat temu wypalił im w mordę a oni ten moment po prostu przegapili
@NaczelnyWoody: Projekt papadron niestety zadziałał i rasa pisuarian jedt mocno zmobilizowana do obrony łowce heretyków z papajowic. Cel osiągniety a PO jest w ciemnej dupie bo nie może ani wyprzeć się wroga kondomów ani udawać ślepego i tulić się do KRK jak PSL i 3/4 Konfederacji. Takie combo papiak, robaki, pedo działa Pisiory zmobilizowane są najbardziej do głosowania bo inaczej odbierze to całe te eldorado ogółem. W sondażach bywa różnie raz
@NaczelnyWoody: myślę, że to po prostu zwykła próba wsadzenia kija w mrowisko. Opozycja za pomocą papaja walczy o niezdecydowanych, a pis to wykorzystuje i próbuje umacniać swój betonowy elektorat.
Niby autorytet papaja ma te 70% "poparcia" w sondażach, ale one są takie miarodajne tak jak to, że ponad 90% społeczeństwa polskiego to katolicy. Owszem, ale tylko z nazwy i jakiegoś niezrozumiałego dla mnie przywiązania do tradycji. Tak samo jest z papieżem,