Wpis z mikrobloga

Mireczki doradźcie. Mam samsunga a52 a z racji, że kończy mi się umowa myślę nad czymś nowym. W grę wchodzi S23 lub A54. Co do S23 to na papierze ma dosyć słabą baterię względem A54 ale to jednak flagowiec więc pewnie nie można patrzeć w taki dosłowny sposób. Jeśli mamy tutaj właścicieli s23 prośba o opinie jak sprawuje się bateria. A54 to niestety exynos i już słychać głosy, że telefon się grzeje i to dosyć mocno. Co wybrać?

#samsung
  • 5
@programista15cm: No właśnie chciałbym zainwestować w telefon "przyszłościowy" tzn. z wsparciem przez kilka lat. Z racji, że mam dużo rzeczy samsungowych chciałbym trzymać się tej marki i kupić coś dobrego ale nie wiem jak z tą baterią bo resztą raczej się nie martwie.
Co do S23 to na papierze ma dosyć słabą baterię względem A54


@lgc89: Patrz na to, ile bateria wytrzyma, a nie ile ma pojemności. Im większy ekran i mniej energooszczędny procesor, tym więcej mocy pobiera, więc teoretycznie większa bateria starczy na krócej.
@lgc89: w porównaniu do S21 którego miałem wcześniej to w S23 bateria to złoto. Po całym dniu użytkowania zostaje 20-40%, jeszcze nie zdażyło mi się go zajechać, gdzie w S21 około godziny 18 już musiałem ładować.