Wpis z mikrobloga

#silownia
Powiem tak.
Jestem pod wrażeniem że ktoś tak potrafi i ma motywację schudnąć będąc w trybie praca dom i siłownia.

Ja ogólnie nie mam problemu z wagą ale robię redukcję/dociecie z tych 15% do 9-10% jadąc sobie w ciepłe miejsce zimą na rower bikepacking i fakt że się jest w nowym miejscu sprawia że chcę być cały dzień aktywny. Do tego detoks od jedzenia europejskiego z roundapami itd.

Wyjazd na 4-8,12 tygodni
Więc te 6-8kg co roku zrzucam w zimie wogole nie mając uczucia gloduwki lub zmuszania się do chudnięcia. Sama przyjemność. Mocno polecam
Wzrost 183cm
Waga 84-92kg.
#mirkokoksy
#mikrokoksy
#chudnijzwykopem
#takaprawda
#takasytuacja
#przemyslenia
#przegryw
#oswiadczenie
#wygryw
  • 7
@snickersfgh: no ciekawe, bo jem to samo tam i tu i mi alergie na jedzenie magicznie znikają w takich krajach jak:
Maroko, sachara zachodnia, Mauretania, Senegal, Gambia, Izrael, Jordania, Kuba, Meksyk,

A po powrocie do UK i jedząc te same składniki i potrawy samemu zrobione mam alergię.

A roundup i inne badziewie jest rzadkością u lokalnych farmerów w tych krajach 3 świata gdzie kupowałem jedzenie.

@FailedNormie1990 z UK na tirach
@AVOIDME: może jedziesz do miejsc gdzie sklepy są na każdym kroku? Więc łatwiej więcej kupować i robić przerwy,
A w bikepackingu uwielbiam to że musisz sam wieźć jedzenie i wodę na kilka dni czasami i przez to robi się selekcja na to lepsze jedzenie z większą ilością białka,
Np w Afryce lubiłem jeść ryby z puszki z ich chlebkami i popijać herbatą lub wodą, do tego awokado lub ich banany, cytrusy,