Wpis z mikrobloga

@kikiton: nic się nie zmieniło. Frajerski frazes (warte tyle ile ktoś zaplaci") trzeba mieć młotek zamiast mózgu xd
Rzeczy mają wartość, da się je wycenić i stwierdzić czy są dobrze wycenione. Jeszcze rękodzieło jakiegoś super twórcy to mogę zrozumieć wzrost ceny. Ale jakiegoś garażowego twórcy typu trolski albo seryjna produkcję jak u zapas knives to nie dotyczy.

Aż mnie zablokowałeś z tej ekscytacji nożykiem
#noze #bushcraft #nozeboners #knifeboners
  • 13
@Arizona12: były ale jak zobaczyłem z jakiej stali nożyk to zmieniłem zdanie.
To mi przypomina te firmę co fuszerki robi, nie pamiętam jak się nazywa.
Te niby myśliwskie z super stali co za 200zl sprzedają xd
Takich oszustów i naciągaczy powinni wieszać za pochwy
@Arizona12: robili dobrze z weglowki to wzięli byle jaką stal do bushcrafta.
Nierdzewna.
No nie wytrzymie.
Jeszcze gość ich broni że dobrze robią xd
Ja poluje na okazje tego ich większego outdoora od zapas, ale chyba już przeminęło z wiatrem. . Chuop nie zauważył tej wyprzedaży modeli ze skazami. Załapałem się tylko na model mniejszy, fajna okazja za 190 dostać solidny Nóż z kodeksem.
Wady w nim to przebarwienia na ostrzu
@Nerlo_ajcats: W sumie po cholerę kombinować z nożami od jakiegoś niezbyt znanego makera? Na dodatek ze stali, która nieodpowiednie zahartowana przypomina bardziej plastelinę niż solidne żelazo. Lepiej dołożyć te kilka (kilkaset) PLN i kupić coś na przykład od LKW, choćby otwieracz do czołgów w postaci Crushera lub mniejszego Dwarfa. Solidne i sprawdzone sprzęty, które sporo osób używa i sobie chwali, porządna stal O2, a na życzenie LKW może zrobić również z
@Libertarian90: wow, dzięki nie spodziewałem się że są tańsze o 100.
Podobają mi się ale naczytalem się k tym twórcy i ma niedoróbki jak np rdza pod rączką. Wystarczyło dać jakiś klej I tam rdzy by nie było.
IMO przereklamowany twórca i nadal 580zl to za dużo jak za jakość. Udało mj się kupić benchmade pukko za 500 rok temu a tutaj w lkw jest blacha słaba i wykonczenje słabe.
Tak