Wpis z mikrobloga

USA w posiadaniu ponad 2000 samolotów F16 i ponad 1000 F15 nie może nam dać kilkunastu za podarowane migi na Ukraine
ale nie martwmy się pierwsze koreańskie samoloty szkolno-treningowe trafią już w tym roku do nas nieuzbrojone i bez zabezpieczenia logistycznego ponieważ to są pierwsze egzemplarze które mają służyć do szkolenia pilotów a nie do walki xD
#ukraina #rosja
EarpMIToR - USA w posiadaniu ponad 2000 samolotów F16 i ponad 1000 F15 nie może nam d...

źródło: 7esye6

Pobierz
  • 63
@EarpMIToR: Po prostu ufamy naszemu sojusznikowi, że w razie potrzeby wyśle swoje wojska do pomocy. Dodatkowo te migi już były od dawna skazane na kasacje (mówiło się o roku 2025 gdzie miały iść na złom) więc jeśli można choć trochę osłabić Rosjan teraz to może lepiej dać sprzęt UA by walczyła z nimi na swoim terytorium. Rosja teraz nie ma zbytnio sił by atakować inne kraje zwłaszcza NATO (no chyba, że
@rezydenttomek: ja to się bardziej Niemiec obawiam ???? czarny koń haha był taki klub we Władysławowie kiedyś pamiętam że rozmawiałem z jakąś fajną laską obudziłem się rano na chodniku bez telefonu kuźwa prawdziwy czarny koń .