Wpis z mikrobloga

@blue-eyed: xD gówniak wpadł w histerie, ojciec uspokoił żeby ten nie rozpierdzielił czegoś w domu, a ci już zgłoszenie ślą, nie ma to jak #!$%@?ć się komuś w wychowanie dziecka, samemu ich nie mając lub jeśli mając to twierdzić że inne dzieci są takie jak moje xD
Niektóre dzieci mają zaburzenia sensoryczne, nawet nie wiesz jak takiemu dziecku potrafią puścić hamulce, to nie dorosły człowiek który potrafi się opanować i inaczej
@Pabick: a co to jest jak nie duszenie skoro dzieciak nie może złapać oddechu? Wgl to widziałeś jak ten patus się zwraca do tego dziecka? Nie mówię o tym filmiku,tylko o wszystkich nagraniach.samo to że pokazują swoje całe życie 24/h to już jest ostra patologia.Gosc jest jebniety,a najbardziej mnie #!$%@? jego pewność siebie że nikt mu nie może nic zrobić,mam nadzieję że ktoś go wyprowadzi z tego błędu.
@NaczelnyWoody: aa no to spoko, ja czasami też muszę przytrzymać córkę jak wpada w histerię by np laptop nie poleciał na ziemię lub nie nawalało drzwiami od pokoju, ale chwilę tylko przytrzymam aż się uspokoi. Jak już się uspokoi to żona wkracza do akcji i berze ją na kolana.
Trochę to wyglądało podobnie na tym filmiku, więc napisałem z własnego doświadczenia jak to wygląda u niektórych dzieci z zaburzeniami. Ale ja