Wpis z mikrobloga

Nadchodzace wybory będą kolejnym historycznym momentem dla Polski. Jako obywatele znowu staniemy przed podobnym wyborem jak nasi przodkowie.

Będziemy głosować: Polska albo Niemcy

Jest to pewna przenosnia, ale pokazuje rzeczywistosc albo kolonia Niemiec albo suwerenne panstwo. Niech każdy, po okrucieństwach II Wojny Światowej i tego jak nas mordowali Niemcy, sam sobie odpowie na pytanie, na kogo zagłosuje.

Wybór wydaje się być oczywisty.

#polityka
#polska
#bekazpisu
Pobierz
źródło: 69cf5005-c532-411b-96e4-21c11de79355
  • 17
@jam-novacci i co niby piss jest tym suwerennym państwem. Co nie wybierzemy będzie #!$%@?. Mniejsza albo większa. Alternatywy nie ma, bo zaraz mi ktoś o tych śmiesznych kucach napisze, ale to banda debili nic wiecej.
@CzarnyOwiec: co do konfederacji pełna zgoda - klauny, wariaci, ruskie onuce.

Polecam wybrać mniejsze zło, które wprowadziło programy z których wszyscy Polacy mieli benefity, nie tylko elitarne 10% grono społeczeństwa z dużych miast.
@jam-novacci: Ty ale rozumiem że znasz się na finansach choć w stopniu podstawowym i wiesz o tym że jeśli bierzesz pożyczkę to potem ją spłacasz? Więc co nam po pożyczce tzw beneficie który spłacić będą miały nasze dzieci czy wnuki i to ze sporą nawiązką? Jeden Twój wpis a wszystko mówi o Was PiSowskich robakach dla benefitów gotowych zrobić wszystko.
@jam-novacci: Ja przynajmniej użyłem logicznych argumentów, a nie bełkotu w stylu "powiedz mnie synek kto tyle dał co PiS"... Dać to możesz dzieciakowi na lizaka z własnych pieniędzy, a PiS nic nie daje bo nic nie ma, no chyba że na kampanię to tak dają bo dają procent z wynagrodzenia w spółkach skarbu państwa...