Wpis z mikrobloga

Wiecie co, jestem trochę powalony i w piłce nożnej im jakaś drużyna dalej zachodzi tym mam mieszane uczucia - z jednej strony oczywiście, że bym chciał żeby reprezentacja Polski czy polski klub w europejskich pucharach zaszedł jak najdalej, z drugiej wiem, że im wyższy szczebel tym porażka będzie mnie boleć bardziej.

EURO 2016 nie wyprę z pamięci do końca życia, ogromny ból tego, że za mojego życia to była jedyna szansa na zobaczenie reprezentacji w finale wielkiej imprezy.

Naprawdę czasami myślę, że wolałbym jakby Lech odpadł w takiej 1/8 i żebym jakoś to przetrawił niż myśl, że Lech dojdzie do półfinału i tam będzie obijał słupki, poprzeczki i odpadnie w półfinale.

Mogę wymienić masę okoliczności w jakich odpadały polskie zespoły. Najświeższe - niewykorzystane sytuacje bramkowe Rakowa Częstochowa ze Slavią, Lecha w 2011 jak Wilk strzelił w końcówce w poprzeczkę a Rudnevs tuż obok słupka. O Wiśle z Panathinaikosem i Apoelem to już nawet nie wspominam bo to siedzi potężnie w głowie i nigdy nie wyjdzie.

I serio, czasami się zastanawiam, że dla mnie idealnie jak odpadniemy w takiej 1/8, najlepiej po srogim #!$%@? żeby nie bylo bólu poprzeczek, słupków i innych zmarnowanych sam na sam

#mecz
Pobierz toporek1234 - Wiecie co, jestem trochę powalony i w piłce nożnej im jakaś drużyna dal...
źródło: 74289a640e1e911b7d7a9ccaa9bc712c
  • 9
Naprawdę czasami myślę, że wolałbym jakby Lech odpadł w takiej 1/8 i żebym jakoś to przetrawił niż myśl, że Lech dojdzie do półfinału i tam będzie obijał słupki, poprzeczki i odpadnie w półfinale.


@toporek1234: nie musisz się martwić, do półfinału nie dojdzie
@toporek1234: Powiem ci tak... Żyjmy chwilą, cieszmy się tym co teraz mamy, będziemy to wspominać najlepiej, ja szczególnie nie nastawiam si,ę na niewiadomo jaki sukces, bo wiem, że im bardziej się napalę tym bardziej boli... Dlatego Euro2016 tak bolało, bo każdy widział final, a nie każdy myślał, że dobrych Portugalczyków trzeba przejść. Takie sytuacje jak opisujesz, jest to dobry sprawdzian dla naszej świadomości i spokoju ducha, ćwiczmy to, bo potem sobie
EURO 2016 nie wyprę z pamięci do końca życia, ogromny ból tego, że za mojego życia to była jedyna szansa na zobaczenie reprezentacji w finale wielkiej imprezy.


@toporek1234: po czasie Lewy mówił że Portugalię można było przejść bez większych problemów gdyby nie zmęczenie prawie całego składu