Wpis z mikrobloga

#wzrost znacie kogoś kto miałby jakieś 175 cm lub mniej i miał DUŻE powodzenie u dziewczyn? Bo ja sobie tak myślę i znam tylko chłopa, który miał jakoś 177/178 cm i na niego laski leciały, ale też to nie jest niski wzrost. #przegryw #blackpill
  • 29
  • Odpowiedz
@2418682ua: 175 cm tak plus minus, ale każdy centymetr niżej to potężny downgrade smv. Poniżej 170 to nawet przy dobrym frejmie i twarzy 7/10 dostaniesz łatkę przystojnego ale za niskiego. To tez nie jest tak ze ktoś taki będzie skazany na incelizm ale o slayerzeniu nie ma mowy.
  • Odpowiedz
@2418682ua: do 25 lvla będąc pretty boyem z makaronem na boye o dziewczęcych rysach twarzy można spokojnie mieć tabuny julek, ale potem zaczynają się schody, a jak wejdzie łysienie to juz wgl jest wyrok śmierci dla takiego pretty boya
  • Odpowiedz
@2418682ua: W sumie nie jest tak źle,mając te 167 cm wzrostu mam większe szanse spotkać prawdziwą wartościową kobietę nie patrzacą się na wzrost,w sumie niskie laski mają dupska fajne( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
W sumie nie jest tak źle,mając te 167 cm wzrostu mam większe szanse spotkać prawdziwą wartościową kobietę

@TadzislaVSS: XDDD no większą od 0 o dokładnie 0,0000001%

nie patrzacą się na wzrost,w sumie niskie laski mają dupska fajne( ͡° ͜ʖ ͡°)

@TadzislaVSS: A to już totalny odjazd kolego, każda patrzy na wzrost a im niższa tym większego wzrostaka chce bo kompensuje w ten sposób swoją
  • Odpowiedz