Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka Mam nieodparte wrażenie, że on ją pobił. Uderzył w twarz i ma siniaki, które zejdą po kilku dniach ( a teraz siedzi na górze a Łysy ją przeprasza). To jest WARIAT agresywny na trzeźwo po alkoholu i po narkotyk.ch. Bez Strejle to nawet hydraulika nie zamówi. On pięknie mówi po kmersku tylko Kmerzy jego kmerskiego nie ogarniają. Ale powinien od innego alkoholi.a się uczyć języka: ba ba ba ba ba, okun. My Wykopki dajemy radę i tych parę słów już kumamy.
  • 17
@Miskagnoju: o dzięki mnie interesuje. Mimo swoich przywar uważam, że on jest bystrzejszy od nich wszystkich razem wziętych
Prezes przy nim aż się zapocił ze stresu bo "samograje" niemal wyśmiał i trafnie też podsumował szybką ekspansję koncernów browarniczych na Kambodże jakie skutki to będzie miało dla tamtejszych ludzi.
@Miskagnoju: on za bardzo ostatnio wzoruje się na tym pozerze Polo. Nawet za pet podobny zaczął nosić ,:( Do tego gada o masie i boćkach, udaje że ćwiczy. Nawija te same txt co Przywarski o dawaniu pstyczka w nos lokalsom, czy pokazywanie karcacej ręki Pana ,jak mu się zachowanie ich nie podoba. Niestety chłop się trochę zmanierowal, jak typowy atencyjny jupiter :(
@Miskagnoju: hehe równie dobrze mogę ci odpowiedzieć , żebyś nie oglądał gapy i machaja :). JTD oglądam od początku. Uważam że od momentu nagrywek z Polem , zaliczył ostry zjazd ( próbuje go naśladować we wszystkim). Ostatnia seria prócz Bangladeszu , była strasznie nudna, w taj i Wietnamie dosłownie nic nie pokazał.