Wpis z mikrobloga

Siema.

Dziś przedstawiam transformację Rafała, Rafał ma 50 lat, jest naturalem i ma testosteron na poziomie 1100ng/dl.

Rafała prowadzę od strony treningu, od strony dietetycznej jest podopiecznym Adriana Carnivore'a.

Rafał je tylko węglowodany proste, kilka składników - miód, jabłka, mleko odtłuszczone, pomarańcze, pomidory, truskawki, banany.
Co do mięsa to głównie surowe - piersi indyka, wątróbka, żołądki, wołowina.

Przemiana trwała 3,5 miesiąca, Rafał stracił przez ten czas około 5-6kg.
Najniższa podaż kcal 2200-2300. Dużo cardio i około 10k kroków dziennie.

Transformację dodaje jako ciekawostkę, jak widać dieta cukrowa + surowe mięso działa nie tylko na Adriana.

#dieta
#silownia
#trening
#mikrokoksy
#mirkokoksy
Lewusx - Siema. 

Dziś przedstawiam transformację Rafała, Rafał ma 50 lat, jest natur...

źródło: IMG_3191

Pobierz
  • 122
@revente: Nie ma żadnego trt chłopie. Ja tutaj jestem jedną z najszerszych osób na tagu, więc napisz po prostu że Ci się to w pale nie mieści, a nie wymyślasz mi o trt.

Po drugie, co bym stracił pisząc w tym poście że jest na trt? I tak transformacja zajebista. I tak testosteron na tym trt byłby podwyższony na tyle że na wynik sportowy niemiałby wpływu.

Ktoś jest na bombie to
@marcus777: Właśnie praktycznie w ogóle nie stracił mięśni bo spadł tyłki 5-6kg od wagi wyjściowej + zachował przy tym sile. Bardzo dużo mięśni to by było 3kg, myślisz że po zredukowaniu 3kg tłuszczu od stanu wyjściowego miałby żyły na brzuchu?

Ja już nie wiem czy wy te komentarze piszecie z nudów czy realizujecie pasje trollowania.
@POTEZNA_HAUBICA: Po prostu złapał zajawkę i jara go proces przemiany sylwetki i sprawdzania gdzie są jego limity. Cała historia jest i tak bardzo skomplikowana i może kiedyś ujrzy światło dzienne, ja powiem tylko że szanuje go za podejście do życia.