Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy z ktoś tu jest co się udziela na social media, ale chciałbym zwrócić uwagę na hejt w okół Blanki. Może byście tak przestali? Ja rozumiem, że szwindel, że się wam nie podoba, że piosenka może tandetna, że Jan zasługiwał na zwycięstwo. Wszystkie argumenty jakby do mnie docierają, ale to trochę przesada co te fanatyczne julki no i czasem chłopy robią..
Konkurs ją zweryfikuje i tak
#eurowizja
  • 8
@Grejt_Sajaman: Na tym etapie w Europie już nikogo nie obchodzi burdel w preselekcjach, więc nie ma sensu grzać dalej tematu. Blanka jest zwyczajnie słaba, ale jak się ośmieszy przed całym światem, to problem jej i wytwórni a nie problem narodowy. Po tygodniu już nikt nie będzie pamiętał o jej kompromitacji, no chyba że Polacy będą to dalej grillować w komentarzach.
@Grejt_Sajaman: Bardzo dobrze, że nawet młodsi Polacy się budzą powoli i widzą, jakie wałki odwala nasz rząd w nawet tak trywialnych sprawach. Blanka jest tylko uosobieniem głębszych problemów w tym kraju, jakby została mianowana naszym reprezentantem bez tego całego ustawionego konkursu to ludzie by pokręcili nosem i zapomnieli. A że świadomie weszła w ten wałek, a TVP postanowiło iść w zaparte i oszukać własnych widzów i obywateli, bo nie oszukujmy się,
@Grejt_Sajaman: To napisz to do ludzi na Instagramie którzy piszą takie komentarze. Blanka została przepchnięta w eliminacjach przez Warnera i TVP - należy o tym głośno mówić bo byc moze wreszcie coś się zmieni w naszych udziałach na Eurowizji. Zacznjemy traktować nasz udział w konkursie poważnie zamiast robic z niego poletko do promowania badziewia. Oczywiście to nie usprawiedliwia jakichś gróźb wobec Blanki. Ale i Ty nie zrównuj jednego z drugim. Merytoryczna