Wpis z mikrobloga

@Gzyro no dysocjanty to tez psychodeliki i naduzywanie moze sie tak samo skonczyc. dxm tez dobrze wspominam jako tako, przez antydepresyjny efekt. tylko, ze po 300mg juz nie bylem w stanie nic zrobic i rzygalem x razy
@Gzyro oswiecenie na dyso typowe, a potem siedzisz i sie zastanawiasz o co ci chodzilo na tripie. dlatego zaczalem w notatniku pisac ile dalem rade i kiedys w sumie nawet kilka fajnych mysli z tego wyciagnalem
@0dcinek: No ja z tripów większość pamiętam, ale tak dzisiaj weszło i se myślę #!$%@?, na #!$%@? to pić czy nawet palić tą marihuanę, jak lepiej sobie #!$%@?ć takiego dysocjanta raz na miesiąc czy może dłużej i bania naprawiona.
@Gzyro dlatego jem ketamine w kontrolowany sposob i naprawiam lata mojego #!$%@?.
w moim przypadku mialem tyle farta, ze nic mnie nie klepie jakhym chcial i w nic nie moge sie #!$%@?
@Gzyro no typowe fest. ty tez za kazdym razem na tag wchodzisz i piszesz ze glowa naprawiona i nie ruszasz wiecej alkoholu xd
ja zawsze po tripach pierwszych siedzialem i myskalem ze juz wszystko sie zmieni bo do mnie dotarl sens wszystkiego etc. mimo ze nie wiedzialem o co mi chdozi xdd
@0dcinek: Jak wziąłem dxm po 3 letniej przerwie, to jakbym Boga spotkał.
Tylko mówiłem, a #!$%@? jestem oświecony nie potrzebuję już niczego XD
@0dcinek: O widze też medytujesz? Też kocham medytacje, na głowę też pomaga.
No w sumie dyso to też psychodeliki.
Pamiętam jak 1 trip na 600mg dexterku, wyleczył mi derealizacje po ketonie.
Jak to się stało, tego ci nie napiszę, bo sam nie wiem #!$%@? XD
@Gzyro: nie medytuje, nie moge za duzo myslec bo w moim przypadku to sie zle konczy zawsze. medytacja sprawialaby same klopoty. pol zycia spedzilem na takiej posredniej medytacji i zatapianiu sie we wlasnych myslach i dobrze mi to na pewno nie zrobilo
@0dcinek: Właśnie medytacja polega na tym, że skupiasz się na 1 czynności i żebyś tak ciągle nie myślał byczqu.
Mi tam pomaga, jak medytuje załóżmy 1h, to po takiej medytacji się czuję, jakbym wypił z 2 piwa.

Ale to podnosi GABA w organizmie, także to normalne.
@Gzyro: po #!$%@? ci opiekun jest, bardziej to by sie do dxm przydal niz grzybow. kupujesz ketrel albo jakis inny neuroleptyk, zeby moc w razie czego tripa wylaczyc i ladujesz luzno
@0dcinek: Kwete to ja mam, jak kiedyś mi psychiatra wypisał, ale nigdy tego nie brałem.
I co to jest podobne do dyso? W sensie, że też takie oświecenie jest xd