Wpis z mikrobloga

W sumie to tak jak dużo osób z tego tagu #angielski ma problem z rozmowami na żywo. Wiec pytanie, czy jest jakiś mix chtugpt i np Siri? Ze mógłbym z czymś takim zamienić pare słów. Nie chodzi o pisanie tylko właśnie o rozmowę. Wiem, że można wklejać to co się mówi, ale chodzi mi o to żeby jednak była jakaś tam dynamika wypowiedzi.
  • 8
@ares7: panie, im szybciej zaczniesz rozmawiać z prawdziwymi ludźmi (najlepiej nejtivami) tym szybciej zaczniesz mówić. Tak naprawdę po kilku lekcjach opada człowiekowi ta początkowa trema i okazuje się, że z każdą godziną nauki zaczynasz szybciej składać zdania i więcej pamiętać. Ja osobiście płacę u lektorów z RPA po 18zł za h i jestem mega zadowolony z efektów. Jak chcesz namiary i refa z rabatem to pisz na pirvie opiszę Ci co,
@tyrytyty: a widziałeś ostatnio doniesienia o tym, że w Duolingo zaraz wjeżdża chatgpt. Kwestia pewnie tygodni jak już będzie opcja takiej interakcji. Pewnie kolejny zawód zostanie stopniowo wypierany przez AI. Zostaną tylko najlepsi…
@ares7: no to niech próbują, trzeba nie tyle chatgpt (tekst) co model który >idealnie< imitowałby ludzki głos, deepfaki nadal da się odróżnić od oryginałów.

Pewnie kolejny zawód zostanie stopniowo wypierany przez AI. Zostaną tylko najlepsi…


To, że będziemy potrzebować mniej pracy do wyprodukowania danych dóbr czy usług, to tylko dobrze. Oprócz przejściowego bezrobocia nie ma czego się bać.
@tyrytyty: stary, ale nie o tym przecież. Kwestia tygodni do dopracowania takich elementów.
Ciekawe która aplikacja wprowadzi takiego bota pierwsza jako Native. Wyniki będą ogromne, bo znika jakieś wewnętrzne napięcie podczas pierwszych rozmów z nauczycielami.