Wpis z mikrobloga

Prawda jest ze budowlancy musza zarabiac wiecej niz minimalna poniewaz kazdy jeden z nich jest alkoholikiem i musi wydawac od 600zl do 1000zl miesiecznie na sam tylko alkohol bo nie bedzie w stanie funkcjonowac. No ale zeby zarabiali po 16.000zl na miesiac to jest jakies grube nieporozumienie. Oni nie maja chlac szampana Don Perignon tylko Zoladkowa Gorzka.

#budowlanka #budownictwo #pracbaza #nieruchomosci
  • 13
@pieczony_szczur_z_ogniska: niestety ale budowlańcy zarabiają tyle bo klienci płacą, płacą tyle bo sami są zbyt dużymi debilami albo leniami żeby odpalic YouTube wziąć urlop/L4 przelecieć wałkiem z gruntem podłogę klej wymieszać mieszadłem za 200 pln w wiadrze za 10 PLN i nałożyć to pacą 8 mm za 18pln położyć prosto płytkę i spiąć to klipsami samopoziomującymi które ich wyniosą max 300 pln i sprawdzić poziomnicą za 40 pln zrobić jakieś docinki
@notBart: no daj spokój miałem epizod że bawiłem się jako złota rączka do paru fuch po godzinach. Cennik wziąłem z muratora najniższy. Za kuchnie na biało wziąłem 450 pln na 3 warstwy (2dni po 3 godziny) a najlepsze że w pokoju obok siedział zięć zlecajacej młodszy ode mnie o 5 lat a na pytanie czemu tego on nie #!$%@? skoro już tam siedzi usłyszałem że woli mu tego nie dawać więc
@pieczony_szczur_z_ogniska: Ktoś ma tu ból pewnej części ciała. Czyli jak fizol zarabia dobre pieniądze to coś mu na ryj, bo dobre pensje zarezerwowane są dla programistów15k i innych "potrzebnych" zawodów. Wszystko zależy od budowlańca i ekipy. Wszystko co dokoła siebie widzisz ktoś kiedyś musiał postawić. Jak ktoś płaci to nie ma w tym nic złego, bo realnie żadnej pracy nie da się wycenić. To samo można podpiąć pod inne zawody no
@pieczony_szczur_z_ogniska: jak kupiłem sobie rok temu mieszkanie 38m2 to fachowcy wyceniali za proste wykończenie 12-20k jęcząc że to potrwa 3 miesiące, sam zrobiłem ucząc się z yt i robiąc tylko i wyłącznie po pracy, 4 dni robocze, od 17 do 20 w 3 tygodnie xD Jak się bratu chwaliłem to stwierdził że następnym razem ja mam mu robić łazienkę bo kafelki położyłem lepiej niż majster co brał 50 zł/m2 (czyli za