Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@miszczu90: jest silną kobietą, dzięki :)
@L3stko Kup różowej soplówkę i czekajcie na efekty. Choroba ma podłoże w mózgu, a soplówka i psylocybina odżywiają i regenerują mózg. Jeszcze jedno, najlepiej zero alko. Alkohol działa degeneracyjnie na mózg. Powodzenia i zdrowia dla różowej! Trzymam kciuki!
@r3ap3r: w moim przypadku który co prawda może być odosobniony. przestrzeganie zalecen z podrózy zawsze bardzo dobrze mi służyło. oderwanie się od ego pozwalało mi spojrzeć trzeźwym okiem na moje zachowanie i postępowania. Dzięki temu udało mi się wyjść z depresji - o tym jak wykorzystywać psychodeliki do wyjścia z depresji mozesz poczytać np. TUTAJ.
@Ojkofobia: Czytałem, że pomaga w depresji, bo psylocybina jako jedyna substancja leczy przyczyny, a nie objawy.
@Sonaht Zmieniła odżywanie i przeszła na wege/owoce i jest lepiej. Do tego mikrodawkowanie amanity.
@r3ap3r: "Ciekawi mnie czy ktoś z użytkowników ma jakieś doświadczenie z "terapią" grzybami w stwardnieniu rozsianym? Internety mówią, że pomaga."
Jakiś czas temu na grupie SM ktoś pisał właśnie zapytanie odnośnie grzybów i jedna dziewczyna pisała właśnie, że stosowała soplówkę i jej to nic nie pomogło (a nawet twierdziła, że było gorzej), ale nawet nie napisała jak stosowała, w jakiej formie i ile :/ Sama byłam właśnie ciekawa grzybów a SM
@sakyuni: Tutaj jest trochę 'inne' podejście. Nie bierze żadnych leków i stara się to inaczej ogarnąć. Przeszła na wegetarianizm i mikrodawkuje amanitę. Czuje się lepiej, ale i tak pojawiają się skurcze mięści. Ja do tego kupiłem jej sopłówkę i odplaliłem growkity z nadzieją, że mikrodawkowanie grzybów psylocybinowych w jakimś stopniu pomoże. Wszystko przez ten filmik.
Spróbuj z psylocybiną, bo myślę że warto! Trzymaj się i mam nadzieję, że grzybki pomogą :)
r3ap3r - @sakyuni: Tutaj jest trochę 'inne' podejście. Nie bierze żadnych leków i sta...