Wpis z mikrobloga

Zamówiłem paczkę z różnymi odlewkami od jednego z Mireczków i miałem okazję w końcu przetestować tego legendarnego Afnana 9pm. Kilka subiektywnych wniosków. Fani arabów lepiej niech nie czytają ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1. Jeden psik na nadgarstek tego perskiego nektaru wystarczył, żebym znalazł się w skrajnej desperacji i od kilkunastu godzin przeszukuję zaciekle google ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2. Podobnie miałem wcześniej z Lattafą Asad, tyle że #!$%@?łem lipę i przez tag zamówiłem cały flakon tego syfu. Już was nie słucham xD

3. Te wszystkie araby za ~100 zł to masochizm. Jedyni książęta, których lubię to La Yuqawam i Tobbaco Oud, no ale oni to taki bardziej Bahrajn niż tunezyjski bazar i chodzą po 4 zł za ml, a nie 1 zł.

4. Zapachy takie jak Bentley Intense czy Encre Noire też chodzą po 1 zł za ml, a to zupełnie inna jakość. Ba - z klonów, to niegdyś nawet królował niejaki Cyrus Writer, który wychodził 0,5 zł za ml i był w 99,99% diorowskim soważem. O co więc chodzi z tymi tanimi arabami od paru lat? Co oni tam dodają, że to takie smrody?

5. Na czym opiera się model biznesowy marek takich jak Lattafa czy Afnan? Kto nakręca ten hype np. w Polsce? Przecież na tagu chyba nie ma opłacanych w dinarach szejków z - dajmy na to - Kalisza, którzy pompują modę na te smrody w zamian za paczki z daktylami xD

#perfumy #perfumybiedaka
Tywin_Lannister - Zamówiłem paczkę z różnymi odlewkami od jednego z Mireczków i miałe...

źródło: 2E5180A1-8AA6-464E-976F-11B6DB70FE22

Pobierz
  • 12
@TutuPitu: powiem Ci, że jednak Afnan dla mnie gorszy. Sheikh Shuyukh jak taki żel pod prysznic po prostu - z serii piłkarzyk na hali, więc bez dramatu xD

Ale reszta super, TF piękny, Givenchy lepszy irys niż Dior Homme Intense, Guerlain fajny letniaczek / wiosenniaczek, taki kremowy, a Bentley to zawsze chciałem go mieć trochę do skórzanych kurtek - niby taniutki, ale klasa.
@Tywin_Lannister: 9pm każdy komplementuje, szczególnie kobiety i mówią, że intensywnie czuć. Nie spotkałem osoby, która by powiedziała, że śmierdzi. Pewnie jesteś dziwakiem i jesteś brzydki, to nie dziwne, wszystko na Tobie będzie śmierdzieć