Wpis z mikrobloga

Ludziom odwaliło ostro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Rudera do zburzenia w najgorszej dużej wsi w Polsce przy ruchliwej ulicy zamieszkałej przez samych patusów, po miesiącu gwarantowana depresja. Trzy miliony, hahahaha.

Najlepsze że 3 lata temu moja znajoma sprzedała duży odpicowany w wysokim standardzie dom (bo myślała że tam zostanie do śmierci) w Zakopanem, blisko skoczni narciarskiej, w najlepszej dzielnicy, z przystosowanymi 3 apartamentami na dole, mieszkaniem na górze, nawet piwnica to nie burdel tylko 30 metrowa kuchnia, jadalnia na przyjecia, suszarnia plus gabinet. Dom ma centralny odkurzacz za który zabuliła 6k, gaz, absolutnie wszystko nowe od dachu po każdy centymetr ściany, czy łazienek, wszystkim w najwyższym standardzie za uwaga: 3,5 miliona xD. Normalnie mogłaby teraz chyba zawołać 7 baniek https://www.google.pl/maps/@49.2866284,19.9622271,3a,34.4y,47.44h,91.89t/data=!3m6!1e1!3m4!1sHVAMW7lTmhLeXsO_DagI7w!2e0!7i16384!8i8192

Za dopłatą nie zamieszkałabym w Nowym Targu, tym bardziej przy tej ulicy a oni chcą to sprzedać za 3 miliony. I tak jest w sumie wszędzie. Klitka z cyganami w starym, nieocieplonym bloku gdzie na klatce mieszkają i srają bezdomni? 500tys. zł poproszę ()
Musi być jakieś wyjście, jakiś inny kraj, ja nie wiem, planeta. Tu chyba nic nie ma sensu, jeśli się nie chce mieszkać z rodzicami.

Nic sie nie zmieni robaczki bo politycy sami mają po 10 mieszkań i oni sie cieszą z tego co jest na rynku. Nie czekajcie na to że bedzie lepiej, może w 2060 roku, jak połowa z nas wymrze a nowa się nie urodzi, kraj zaludnią jakieś brudasy i nie będzie kto miał robić ani płacić.

#nieruchomosci
arinkao - Ludziom odwaliło ostro ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
Rudera do zburzenia w najgorszej dużej ...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@arinkao: Śmieszniejsze, że takie atrakcje są dosyć mocnym kandydatem do domów za złotówkę za 20 lat, jeśli demografia pójdzie w tym kierunku co we Włoszech XD
  • Odpowiedz
@arinkao: A to nie jest już jakiś zabytek i nic z tym nie można zrobić, poza muzeum? Poza tym, na 141 m2 nie wygląda ten dom ze zdjęcia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3,5 miliona xD. Normalnie mogłaby teraz chyba zawołać 7 baniek


@arinkao: Zajebista chata. W Zakopanem co lepsze działki to 1-2 mln także tego...
  • Odpowiedz