Wpis z mikrobloga

kolega uważa że rządy Pisu nie mają żadnego wpływu na inflację?:)


@Greengrow44: PiS zapewne ma wpływ na inflację ale sądzę, że to bardziej światowe korporacje się zmówiły i na całym świecie podnoszą ceny w imię swoich urojeń, dowodem na moją tezę jest właśnie "nagła" drożyzna w wielu krajach
wy się nawet nie staracie być wiarygodnymi tylko #!$%@? bezmyślnie teksty tak prymitywne, że już nie ma zadnej wątpliwości z kim ma się do czynienia. Naprawdę płacą wam za to?


@Sceptyk_bez_zdania: ale co ty mi za swoje urojenia przedstawiasz, ja mówię szczerozłotą prawdę, opartą na przypuszczeniach
Oczywiście obywatele to idioci niepotrafiący wykorzystać takiej rzadkiej szansy okazji, wystarczy nie kupować artykułów które podrożały zrobić zrzutkę i kupić lokomotywę która potaniała, jak często to się trafia?
XD jaka analiza,nie myślałeś może o karierze w NBP? przydałby się tam kolejny jaszczomb xd


@jamesbond07: ja jestem o niebo lepszy niż jaszczomb, ja to bym nawet zaproponował Nobla dla Jarosława Kaczyńskiego za to, że swoją polityką obronił (jak narazie) świat przed futinem
@alkoholik000: Opał o 54% niby, a w szczycie kosztował 3k za tonę, w stosunku do cen parę miesięcy wcześniej 850zł. Nawet teraz nie jest 54%, bo musiałby kosztować 1300zł, a nigdzie za tyle nie kupisz. Więc opał jako węgiel to 100% minimum.