Wpis z mikrobloga

Czy wymiana baterii na tani zamiennik z allegro jest mniej bezpiecznie niż 8 letnia bateria?

Macbook pro 2015 13" model A1502 (macbook12,1) - ostatnio odzyskałem swojego starego maczka, wymieniłem szybki ssd na 2x szybszy nvme, naprawiłem "złoty ekran", dokleiłem urwane nóżki gumowe, wyczyściłem z kurzu z nową pastą na cpu. Okazuje się że 8 letni macbook działa lepiej niż delle biznesowe z 2022 :D Zastanawiam się nad wymianą baterii żeby dopełnić tą upokarzającą dla windowsowych laptopów naprawę, ale czy ma to sens z najtańszą baterią z ali/allegro? A może są jakieś polecane bateria w dobrej cenie?

Serio na potrzeby pracy czy starych gier ten 8 letni sprzęt wymiata. Do programowania aż nadto. Jest cichy, aluminiowa obudowa postarzała się wyśmienicie, ekran jest nadal wielokrotnie lepszy niż w tegorocznych dellach. Dysk 1200/1300, i5, 8gb ramu. No serio to śmiga płynnie obciążone :D

#apple #macbook #naprawalaptopow #serwispc
Pobierz kmiclowsky - Czy wymiana baterii na tani zamiennik z allegro jest mniej bezpiecznie n...
źródło: f2e84d2e318b6c321cf69ed037ec68a0
  • 6
@kmiclowsky: w tamtym roku chcialem sprobowac maka. Kupilem taki jak masz, po miesiacu stwierdzilem ze za malo ramu wiec kupilem drugiego z 16gb. Stwierdzilem ze mały, wiec kupilem 15" z 2013. Mam go do teraz, smiga calkiem spoko. Mam tez 4 letniego thinkpada. Ale ciezko powiedziec ktory lepszy/gorszy.

macbook to genialny touchpad i swietny ekran, thinkpad to wytrzymałosc, naprawialnosc, najlepsza na swiecie klawiatura (ta z macbooka sie nie umywa nawet), wbudowany