Wpis z mikrobloga

Jestem w 8mc ciąży i uczęszczam do przyszpitalnej szkoły rodzenia i taki sen miałam właśnie.
Śniło mi się, że pojechałam na szkołę rodzenia. Ostatnie zajęcia więc zależało mi, żeby być. Odbywały się one gdzies indziej niż dotychczas i pytałam pracowników czy ktoś wie gdzie mogą być. Nikt nic nie wiedział. Ja przez godzinę szukałam sali i w końcu już byłam zdenerwowana. Zaczęłam znowu pytać na jakiejś portierni i w końcu przyszła pani która mnie zaczęła prowadzić do sali w której niby się odbywają zajęcia. Okazało się, że zaprowadziła mnie na oddział psychiatryczny i chciała zamknąć w izolatce, a ja się w ostatniej chwili zorientowałam i zaczęłam uciekać. Obudziłam się w strachu i z szybko bijącym sercem xD
#ciaza #sny #psycha #sen
  • 8
@inzynier_robert Myślę, że to może być związane ze stresem przed porodem. Ogólnie dobrze i pozytywnie się nastawiam ale im bliżej tym więcej pytań i lęków związanych z porodem, macierzyństwem, wychowaniem itd. Na jednych zajęciach byliśmy na porodówce, zobaczyć jak wyglądają sale porodowe i ogólnie oddział. Czułam się tam bardzo nieswojo i w sumie od tego momentu tak bardziej się stresuje tym wszystkim xd