Wpis z mikrobloga

Oj potrzebna jest teraz pisiorom stan wojenny z jednej strony Dudu który się wkręcił w wojenkę jak wykopki którzy uważają że to ich wojna i robią wszystko żeby tak było a z drugiej ta przeklęta partia która by mogła rządzić bez wyborów i trzymać ludzi za ryj i robić z nimi co chcą. Tyle się mówiło o tym że myśliwców nie można przekazywać, a jeśli to tylko w koalicji z partnerami z NATO a tymczasem USA odcina się od tego mówiąc że to suwerenna decyzja każdego państwa, jeżeli macie możliwość i nie chciecie być wpakowani w maszynkę do mielenia jak ukraińskie mobiki pod Bachmutem których gensztabowi nie jest szkoda to wyjeżdzajcie stąd jak najszybciej.

#wojna #ukraina #rosja #polska #wojsko #obowiazkowecwiczeniawojskowe #emigracja #mobilizacja
  • 15
@mial85: Z jednej strony chciałoby się widzieć upadek Rosji a z drugiej strony nie przykładać się do tego osobiście. Ze dwa tygodnie nie słuchałem wiadomości na youtube więc idę teraz sprawdzić co gadają, bo widzę, ze coś się szykuje.
@LateMacchiato: upadek rosji może się zadziać jedynie z przyczyn wewnętrznych jak upadek ZSRR i oczywiście wspieranie takiego upadku jest w naszym interesie ale wszelkie próby bezpośredniego wywierania nacisku skończą się zaoraniem, np. Pomorza rakietami S400 z Kaliningradu czy Podlasia z Białorusi
@BayzedMan: byłem przeciwnikiem wysyłania MIGów rok temu i teraz też konsekwentnie się tego trzymam są granice których przekroczyć nie wolno i wiedzą o tym zarówno USA i NATO a nasz rząd robi sobie propagandowe zagrywki wysyłając jako pierwszy leopardy i MIGi kosztem naszego bezpieczeństwa
@mial85: Jakie wyzywanie? To sa onucowe projekcje i propaganda. Oskarżaj kogoś co sam robisz:)
#!$%@?, że będzie stan wojenny XD Poważnie?
skończ z powtarzaniem kacapskich strachów i wbij sobie do łba:
TO ROSJA POWINNA BAĆ SIĘ ESKALACJI A NIE NAJPOTĘŻNIEJSZY SOJUSZ WOJSKOWY W HISTORII LUDZKOŚCI

Z tych ich czerwonych linii to tylko bekę można kręcić a nie straszyć nimi gołowąsów XDD

Całe rosyjskie wojsko z Królewca właśnie gnije w Donbasie- nie
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl:
1. Ruskie się nie boją eskalacji i pokazują to choćby wlatując w amerykańskiego drona czy naruszając regularnie przestrzeń powietrzną krajów NATO
2. Są czerwone linie sztucznie tworzone na potrzeby zastraszania i czerwone linie których faktycznie nie można przekraczać żeby się nie stać stroną w konflikcie
3. Bzdura, cały czas czytam o ćwiczeniach w Kaliningradzie nawet teraz coś tam się dzieje
4. Wysłanie MIGów to eskalacja i to nie przypadek że
@fukinloner: No bo byli za duzi i mieli za duże potrzeby względem tego co produkowała ich gospodarka sztucznie zaniżana przez centralne planowanie i inne głupoty - jednym zdaniem sami sobie zacisnęli pętle na szyi która doprowadziła do upadku ZSRR
@mial85: wszedłem na tag i co któryś wpis widzę Ciebie i Twoje troskliwe nawoływanie. Idź już spać, dobra duszyczko. Wiem, że pewnie jesteś człowiek z sercem na dłoni, o sobie zapomnisz, ale innym pomożesz, jednak co nam z twojej szlachetności, jeśli padniesz przed klawiaturą?
byłem przeciwnikiem wysyłania MIGów rok temu i teraz też konsekwentnie się tego trzymam są granice których przekroczyć nie wolno i wiedzą o tym zarówno USA i NATO a nasz rząd robi sobie propagandowe zagrywki wysyłając jako pierwszy leopardy i MIGi kosztem naszego bezpieczeństwa


@mial85: ruskie już przekroczyli wszystkie możliwe granice a Ukraina to nie jest poligon doświadczalny. To jest wojna.