Wpis z mikrobloga

#orange mi zyc nie daje, dzwonia codziennie, czasami dwa razy, akurat jak jestem w pracy i nie moge odebrac, jak juz odebralem i zaczalem mowic to konsultantka sie rozlaczyla bo odebralem ja, a umowa podpisana jest na kobietę (czlonka mojego rodziny wiec nawet nie wysluchala tylko sie rozlaczyla jak uslyszala meski glos) jak ja nienawidze tej firmy, trują mi dupsko o przedluzeniu umowy pol roku przed jej wygasnieciem, namawiaja na przejscie na swiatlowod i podpisanie aneksu (w ktorym wymagane jest przedluzenie umowy o kolejne 2 lata, a ja chcialbym zmienic warunki umowy i przepisać ja na inna osobę to nie mozna, bo pakietu orange love jako jedynego nie mozna przenieść na inna osobe xD gardzę orange
GERM - #orange mi zyc nie daje, dzwonia codziennie, czasami dwa razy, akurat jak jest...

źródło: orange

Pobierz
  • 6
via Wykop
  • 0
@kidi1: nie chodzi o samo dzwonienie, tylko slabą organizację, tragiczną jakość usług, niekompetencje lokalnych pracowników i zagrywki takie jak wymuszanie przedłużenia umowy bo inaczej nie będzie miał pan światłowodu.
via Wykop
  • 0
@malomaligno: no wlasnie ja nie wzialem jeszcze (mam neostrade 10mb/s xD), prawdopodobnie dam szanse play (maja teraz oferte 600mb/s za 50zł/msc na 12 miesiecy) i poczekam na koniec umowy z orange, wtedy zobacze co zaproponuja zeby utrzymac klienta przy sobie i moze do nich wroce
@GERM: Jeśli chodzi o kwestie dzwonienia możesz odwołać zgody marketingowe. Co do przepisania rzeczywiście na chwilę obecną nie jest to możliwe.. Jeśli zaś coś dzieje się z usługami należy zgłosić nam ten fakt. Sprawdzimy przyczynę.