Wpis z mikrobloga

Dziewczyny co z wami jest nie tak?. Jestem na siłowni i większość dziewczyn wygląda naprawdę normalnie. Legginsy dlugie albo krótkie i jakas bluza/luźna bluzka, a niektóre to normalnie jakby poszly na basen czy do klubu go go.

Dzisiaj młoda, zgrabna i ladna dziewczyna była w jakimś staniku, gdzie z tyłu na plecach miała tylko kilka cienkich pasków i spodenki jak na basen z push upem. Dodatkowo łazi taka w miejsca gdzie jest nawalone chłopa, a potem niektóre mają jakieś problemy o molestowanie czy inne pierdoły.

To jakiś fetysz, czy po prostu szukają jakiegoś bolca?
#silownia #mikrokoksy #rozowepaski #logikarozowychpaskow
  • 17
@technojezus: ubierają się tak dla atencji. Jakby ona widziała twój wpis to już ma mokro, że tak zwróciła Twoją uwagę, że musiałeś napisać o tym na mirko ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Nano22: no to fetysz. Trudno abym nie zwracał uwagi, albo inni, jak przez przwie 30 min cwiczyla tam gdzie ja i co chwila chodzila w jedną i drugą stronę.

Ostatnio ponad 30 minut ptaktycznie stała w miejscu i patrzyla jak robie metr dalej siady
i spodenki jak na basen z push upem


@technojezus: tak to jest jak jedna baba zazdrości sylwetki drugiej babie i stęka na wykopie.
BTW Bo tych żali facet nie pisał, facet nie wie co to spodenki na basen z push upem i co najwyżej by się cieszył, jeśli dużo widać tego zgrabnego ciałka, a nie marudził ;)
Laski mogą ubierać się w co chca. Ich ciało, ich życie, ich prawo. Przecież nie będą chodzić w burkach, bo Ty nie potrafisz utrzymać pythona w spodniach


@groman43: umiem. Inne kobiety potrafią siŕ też ubrac na silownie
@technojezus: mordko, taka jest natura po prostu :). Dziewczyny chcą się podobać chłopom i tyle. A te z siłowni w szczególności bo już sam fakt, że tam chodzą i ćwiczą dupę 4 razy w tyglu po 48 serii to pokazuje. Nie ma w tym chyba nic złego ;). U mnie są i chłopy byki co ćwiczą w mordexach i koszulce z 98 roku po starym i ok, nic nie mam do