Wpis z mikrobloga

Artur Dziambor. Czy można przegrać więcej niż on w jeden rok? Mógł przebujać się jeszcze rok i wystartować z własnym kołem po wyborach, wchodząc z 1 miejsca na liście. Razem z innymi geniuszami wolał zrobić to rok przed wyborami, w efekcie czego zostali zdjęci z jedynek, a potem odeszli od koalicji (Dziambora usunięto, reszta odeszłą sama).

Być może Wolnościowcy liczyli, że porwą dużą część elektoratu "Korwinowego" oraz zyskają ten "postkorwinowy" oraz liberalny. Nic bardziej mylnego. Obecnie nie są notowani nawet w sondażach i nikt o nich nie wie. Ewentualne poparcie to pewnie max 1 %, o ile w ogóle.

Teraz dołączą pewnie do list PSLu i Hołowni (lub samego PSL) i to bez mocnych miejsc na listach xD Ten przykład idealnie odwzorowuje w polityce to, że jeśli nie jesteś wystarczająco silny na walkę o władzę (Mentzen vs Dziambor), to po prostu o nią nie walczysz.

Finalnie Wolnościowcy prawdopodobnie przepadną jak Ruch profesora Gwiazdowskiego. Z całą pewnością mogę napisać, że oni już są utopieni. Mogą jeszcze dołączyć do koalicji PiSowskiej, ale to już będzie total samozaoranie.

Wyobraźcie sobie, że rzucacie wypowiedzenie w pracy na chwilę przed uzyskaniem 3 miesięcznego okresu wypowiedzenia, w dodatku bez znalezionej nowej. Dziambor zrobił podobnie, ale w dodatku na dużo większą skalę.

#konfederacja #4konserwy #polityka #neuropa #sejm #gownowpis
Pobierz Kopyto96 - Artur Dziambor. Czy można przegrać więcej niż on w jeden rok? Mógł przebuj...
źródło: uid_d1719e95ab7621ab441bfc644789f8741676456962822_width_1920_play_0_pos_0_gs_0_height_1080
  • 12
Artur Dziambor. Czy można przegrać więcej niż on w jeden rok? Mógł przebujać się jeszcze rok i wystartować z własnym kołem po wyborach, wchodząc z 1 miejsca na liście. Razem z innymi geniuszami wolał zrobić to rok przed wyborami, w efekcie czego zostali zdjęci z jedynek, a potem odeszli od koalicji (Dziambora usunięto, reszta odeszłą sama).


@Kopyto96: może stwierdzili, że mają dosyć onucowania w k0nfie?

Inna sprawa, że memcen w #!$%@?
@Kopyto96: I tak was PiS wchłonie, przeżuje i wysra po wyborach i będziecie fikołkować, że od początku był taki plan xD

No, o ile w ogóle przekroczycie próg

Inna sprawa, że memcen w #!$%@? typa nienawidzil i to jeszcze przed prezedenckimi


@Kryspin013 To akurat nie dziwota, w końcu był jedynym z tej gromadki, którego nie wstyd zaprosić do studia telewizyjnego. Trochę podbieral Sławkowi rolę "tego rozsądnego z Konfy".

I każdego przejawiającego
@aegispolis: Co to znaczy was? W sensie mnie? Nie wiem czemu jesteś do mnie na "wy". Ale co to znaczy ,że PiS mnie wchłonie?

Nie jestem członkiem partii Konfederacja, ani żadnego ugrupowania wchodzącego w skład tej koalicji. Nie rozumiem do czego uderzasz.
1 akapit: Przestań pisać bzdury, bo gdy chodzi o kasę i stołki, to nawet i PO by z Lewicą/Konfederacją było w stanie pójść, jeśli zapewniłoby im to własne korzyśći


2 akapit: A tego to nie wiedziałem


@Kopyto96: nie tylko dziambor #!$%@?ł z k0nfy, a niektorzy zostali nawet #!$%@? za publiczne krytykowanie korwina. No i oni się tam żarli od dawna.
Wtedy ten człowiek się skompromituje totalnie


Jak mawiają - byle do koryta


@Aik32fr45yd: No właśnie, zobaczymy. Bo przecież może okazać się tak, że to gruby pozostał wierny ideom i nie chciał się zaprzedać za tanie poparcie z szurskiego, patoreligijnego, bądź ostatnio prorosyjskiego elektoratu. I wreszcie - może to on nie chciał iśc na mariaż z PiS, na który ostatnio zdaje się kierować Konfederację Mentzen.
I tak was PiS wchłonie,


@aegispolis: tak tak, już pisaliście że PIS wciągnie konfederacje po wyborach jak dostali się do sejmu :DD

Na razie widać jedynie politycy Lewicy i PO są w PIS, no i PO głosuje tak samo jak PIS.